Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

2017/2018 Sezona

Sarunu cikla “CEPUMS AR SLAVENĪBU” ar radošām un iedvesmojošām personībām piektā sezona ir ieskrējusies. Iesākām to kopā jaudīgi ar grupas “The Sound Poets” solistu JĀNI AIŠPURU, projekta “1836” idejas autoru ENRIKO PODNIEKU un arhitektu, maratonistu DINU VECĀNU. Turpinām ar mūziķi, TV raidījumu, pasākumu vadītāju ROBERTO MELONITurpinājām brīnišķīgas sarunas ar mūziķi, TV raidījumu, pasākumu vadītāju ROBERTO MELONI. Tieši mirkli pirms Lieldienām pie mums viesojās Latvijas Lepnums un “Zemgales laiks Ziedonim” laureāts – priesteris ANDREJS MEDIŅŠ. Aprīlī runājām par latviešiem pasaulē un pasauli Latvijā, kā arī baudījām brīnišķīgu “Klusuma koncertu” kopā ar mūziķi, komponistu un žurnālistu JĀNI STRAPCĀNU, bet sezonu, uz sarunu ciklu “Cepums ar Slavenību” aicinot vienu no leģendārākajiem ceļotiājiem, pasaules ekspedīciju vadītāju un dalībnieku, būvinženieri – HARIJU SILU.

Galu galā, sezonas laikā notikuši 6 neaizmirstami pasākumi – NOTIKUMI, uz kuriem pulcējušies vairāk nekā 360 jaunieši (ja nu kas, vidējais vecums 24 gadi) no Jelgavas, Jelgavas un Ozolnieku novadiem, kā arī citām Latvijas pilsētām – Saldus, Rīgas, Dobeles, Bauskas, Tukuma, Rēzeknes, Liepājas, Ādažiem, Valmieras. Tas no tiesas kļuvis ne vien par Jelgavas, bet Latvijas mēroga pasākumu!

Tāpēc PALDIES ikvienam, kurš viesojās, iedvesmojās, cienājās ar cepumiem un nesa labās atziņas par mūsu cilvēkiem un to veikumiem tālāk pasaulē!

PALDIES mūsu draugiem un atbalstītājiem, jo sevišķi kafejnīcai “SILVA” un personīgi Sandrai Būmanei, kā arī reklāmas un dizaina uzņēmumam “212.lv” un Dacei Veterei, kas padara šo pasākumu iespējamu jau 5 sezonu garumā! PALDIES visiem brīvprātīgajiem, kuri pozitīvi un akurāti sniedz savu pienesumu šī pasākuma tapšanā: Anastasijai, Kristai Kristiānai, Karīnai, Evijai, Undīnei, Martai!

Bet atgādinu vēlreiz dažus būtiskus faktus:) Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē biedrība „Kultūras un mākslas centrs „Nātre”” sadarbībā ar kafejnīcu „Silva”. Pasākums īstenots ar LR Kultūras ministrijas, Zemgales NVO Centra, Jelgavas pilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Spied uz plakātu, lai uzzinātu vairāk!

Cepums 2017/2018        Cepums 2016/2017        Cepums 2015/2016        Cepums 2014/2015        Cepums 2013/2014

Saturs tiek aizsargāts.