Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

2019. GADA PIRMAJĀ „CEPUMĀ” – PAR DZĪVI LATVIJĀ “CROSSFIT RIGA” DIBINĀTĀJS – MANUEL JORDAN

Jauns iedvesmas pilns gads ir klāt, tāpat arī sarunu cikls “Cepums ar slavenību”. Janvāra pasākums solās būt īsts enerģijas un pozitīvisma lādiņš, jo ciemos nāks Manuels Jordans – meksikānis, kurš vairāk nekā 10 gadus Latviju sauc par savām mājām. Viņš nodibinājis savu uzņēmumu “CrossFit Riga”. Šo gadu laikā Manuels Jordan labi apguvis latviešu valodu un iemīlējis latviešu mūziku. Sarunas par veselīgu dzīvesveidu, karjeru Latvijā un sekošanu saviem sapņiem jau ceturtdien 31. janvārī pl. 18:00, kā allaž kafejnīcas “Silva” 2. stāvā (Jelgava, Driksas iela 7/9).

Manuelu Jordanu, būdams meksikānis, savulaik Francijā studējis inženierzinātnes un kopā ar citiem 22 studentiem tika atsūtīts uz Latviju komandējumā būvēt Brocēnu cementa rūpnīcu, kurai viņš izstrādāja alternatīvās apkures sistēmu. Pirms vairāk nekā trīs gadiem meksikānis kardināli mainījis savu nodarbošanos, un, savu hobiju pārvēršot uzņēmumā, nodibinājis sporta centru «CrossFit Riga», kurā ir gan vadītājs, gan treneris. Nu Jordana nākotnes plāni saistās ar Latviju. Un vēl viņš mīla latviešu mūziku.

“Cepums ar Slavenību” iedvesmas stāsti 2019. gadā solās būt vēl pozitīvāki un jaudīgāki, sportiskāki un intriģējoši, kuru laikā ikvienam jaunietim sniegsim krietnu devu laimes hormonu, papildināsim zināšanas par fizisko un garīgo veselību, zaļo un aktīvo dzīvesveidu un daudz ko citu caur dažādu sabiedrībā pazīstamu personību stāstiem.

Tāpēc atnāc uz sarunu cikla “Cepums ar Slavenību” uz 2019. gada pirmo stāstu vakaru jau 31. janvārī un uzdot pats sevis interesējošo jautājumu Manuelam Jordanam angļu, latviešu vai spāņu valodā!

Vietu skaits ierobežots, tāpēc jaunieši aicināti savu dalību rezervēt, piesakoties tiešsaistē: http://ej.uz/cepumsarslavenibu. Seko līdzi arī jaunumiem sociālajos tīklos: facebook.com/cepumsarslavenibu; draugiem.lv/cepumsarslavenibu. Papildus informācija: www.natre.lv.

 

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē biedrība „Kultūras un mākslas centrs „Nātre”” sadarbībā ar kafejnīcu „Silva”. To atbalsta reklāmas drukas uzņēmums „212”. Pasākums īstenots projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1.kārta”, Nr.9.2.4.2/16/I/085 ietvaros.

Pasākuma laikā var tikt fotogrāfēts un filmēts un uzņemtais materiāls izmantots pasākuma un organizatoru publicitātes materiālos.

FOTO ATSKATS

 

 

Saturs tiek aizsargāts.