Noslēdzies “Pludmales Festiņš” 2019 (FOTO)

Noslēdzies “Pludmales Festiņš” 2019 (FOTO)

Jau trešo gadu, sākoties vasaras brīvlaikam, ikviens – mazs vai liels – tika aicināts uz, iespējams, ģimeniskāko pasākumu Jelgavā – “Pludmales festiņu 2019”. Un mums – Kultūras un mākslas centram “Nātre” – jau kopš 2017. gada ir bijis tas gods kopā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrības integrācijas pārvaldi radīt unikālu koncepta pasākumu, īstu vasaras piedzīvojumu Jelgavas promenādē. Šogad ģimenes pasākumi notika karstākajos vasaras mēnešos – 16. jūnijā un 13. jūlijā.

Ikviens “Pludmales festiņš” no maza bērna līdz senioram aicina pozitīvā gaisotnē aktīvi darboties, radoši izpausties, sportot, izglītoties un baudīt veselīgus kokteiļus un našķus tepat Jelgavā. Kā allaž Kultūras un mākslas centrs “Nātre” piedāvāja visdažādākās radošās darbnīcas lieliem un maziem, kurās bija iespēja apgleznot sejas, raadīt īstu pirātu bagātību parti un kokteiļu glāzes, smilšu gleznas un laiviņas kopā ar brīnišķīgām māksliniecēm – Santu Polīti, Inu Bauermeisterei, Eviju Rihteri, Martu Lauri, Viju Kurpnieci, Agnesi Anstrāti, Kristu Kristiānu Kristapsoni un Anastasiju Ciesu.

Kā ierasts visas dienas garumā bija iespēja piedalīties dažādās sporta trasēs – gan individuālajās, gan ģimenes disciplīnās un cīnīties ar košām balvāk Lielajā loterejā, kā arī izmēģināt braukt ar SUP dēli. Un, protams, festiņā neiztikt bez dažādām piepūšamajām un ūdens atrakcijām. Īpašs jaunums šajā gadā bija vingrošana trenera vadībā, gasa joga bērniem, kā arī šaha meistarklases, atkarību profilakses zona un gleznošana ar hennu.

Bet KMC “Nātre” bija īpašs prieks “Pludmales festiņā” nodrošināt VESELĪBAS SALU, kurā bija iespēja piedalīties āra vingrošanā senioriem trenera vadībā, veikt veselības eksprestestus – noteikt cukura, holesterīna līmeni asinīs, izmērīt asinsspiedienu u.c., kā arī piedalīties veselīga uztura meistarklasēs kopā ar pavāru. Arno Polīti un uztura speciālisti Sanitu Unguri , lai nogaršotu jaunus kokteiļus, ēdienus un našķus. Paralēli sporta aktivitātēm un spēlēm, vecākiem bija iespēja izglītot prātu, apmeklējot izglītojošas lekcijas kopā ar eksistenciālo psihologu Marku Jermaku.

“Esam no sirds gandarīti, ka “Pludmales Festiņš” ir kļuvis par īpaši gaidītu vasaras notikumu Jelgavā, uz kuru brauc ģimenes ar maziem bērniem, kā arī nāk vecmāmiņas un ikvienam te atrodas kāda īpaša vieta un aizraujoša nodarbe. Šogad festiņu apmekējuši teju 1000 dalībnieki un ne tikai no Jelgavas. Brauc ģimenes no apkārtējiem novadiem, kā arī no citām Latvijas pilsētām. Tāpēc ceram, ka šis pasākumus, kuru radījām kopā ar Eviku Kaufeldi (Jelgavas dome, SIP), kļūs par īstu ģimeņu tradīciju un vasaras svinēšanu arī nākamgad!”

Dace Indrika, KMC Nātre valdes priekšsēdētāja, “Pludmales Festiņa” organizatore

No sirds sakām PALDIES Ģimenes pasākuma “Pludmales festiņš” organizētājiem:
Jelgavas pilsētas pašvaldība
biedrībai „Kultūras un mākslas centrs „Nātre””

Un pasākuma atbalstītājiem:
Bērnu un jauniešu attīstības centrs “Bambino”
SUPX.LV
biedrība “REMOSS”
Brīvprātīgie Jelgavai

Aktivitātes Veselības veicināšanas programmas ietvaros tika īstenotas ar projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1.kārta” Nr.9.2.4.2/16/I/085 finansiālu atbalstu.

Uz tikšanos nākamgad!

FOTO © Linda Strauta Brauere / KMC Nātre 2019

Par šīs vasaras pasākumiem lasi te:
https://www.jelgavasvestnesis.lv/pilseta/sa-gada-pirmais-pludmales-festins-16-junija
https://www.jelgavasvestnesis.lv/pilseta/aizvada-sa-gada-pirmo-pludmales-festinu
https://www.jelgavasvestnesis.lv/pilseta/pludmales-festina-ari-gaisa-joga
https://www.jelgavasvestnesis.lv/pilseta/aizvada-sis-vasaras-pedejo-pludmales-festinu

Saturs tiek aizsargāts.