Svinam Starptautisko sociālo uzņēmumu dienu arī Latvijā

Svinam Starptautisko sociālo uzņēmumu dienu arī Latvijā

Globālās uzņēmējdarbības nedēļas ietvaros, Latvijas sociālās uzņēmējdabības asociācija 21. novembrī aicina atzīmēt  Starptautisko sociālo uzņēmēju dienu arī Latvijā un pievienoties infomatīvajai kampaņai #WhoKnew. Kas ir sociālā uzņēmējdabība un kādi ir tās spožākie veiksmes stāsti Latvijā, Eiropā un Pasaulē, aicināts uzzināt ikviens, atnākot uz stāstu vakaru “PASAULES STĀSTII LATVIJĀ” ceturtdien, 21. novembrī no pl. 18:00 līdz 20:00  “M Cafe” (Kr. Barona 41/43). Ieeja brīva.

Starptautiskā Sociālo uzņēmēju diena un informatīvā kampaņa #WhoKnew jau kopš 2016. gada vieno simtiem uzņēmumu, lai informētu par sociālo uzņēmējdarbību un atzīmētu interesantus faktus par sociālajiem uzņēmumiem visā pasaulē. Pagājušajā gadā akcijā piedalījās 400 uzņēmumu no vairāk nekā 27 valstīm visā pasaulē.

Atzīmējot šo īpašo dienu arī Latvijā, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija aicina uz stāstu vakaru “PASAULES STĀSTI LATVIJĀ”, lai kopā izzinātu iedvesmojošākos stāstus Latvijā un pasaulē kopā ar jomas ekspertiem.

Stāstu vakarā par sociālo uzņēmējdarbību pieredzē dalīsies sociālā uzņēmuma – “M Cafe” saimniece Ulla Milbreta, kura pēc atgriešanās no Singapūras dibinājusi savu uzņēmumu, lai  aicinātu cilvēkus aizdomāties par lietu otrreizējo izmantošanu un ekoloģiju.

Savukārt Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības vēstniece Dace Indrika šogad tika nominēta dalībai “International Visitotrs leadership program” Amerikā, tādēļ ar prieku dalīsies savā pieredzē, kā sociālo uzņēmējdarbību redz otrpus okeānam.

Bet Regita Zeiļa no Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociācijas dalīsies stāstos par labākajām sociālajām inovācijām 2019. gadā, kas tika prezentētas Sociālo inovāciju turnīrā Dublinā – spožākās idejas no Beļģijas, Lielbritānijas, Portugāles un citām Eiropas valstīm, no kurām daudz ko mācīties un pārņemt labo praksi arī Latvijā.

Uz tikšanos 21. novembrī Rīgā  un citos pasākumos nedēļas garumā Latvijā!

Starptautiskā Sociālās uzņēmējdarbības diena un informatīvā kampaņa #WhoKnew  un to, kā tajā iesaistīties, uzzini vairāk: socialenterpriseday.info  un www.sua.lv.

Stāsu vakaru organizē Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar Kultūras un mākslas centrs “Nātre” un sociālo uzņēmumu “M Cafē”. To finansiāli atbalsta Britu padome Latvijā.

Saturs tiek aizsargāts.