Patriotu mēnesī “CEPUMĀ” Anete Jēkabsone – Žogota

Patriotu mēnesī “CEPUMĀ” Anete Jēkabsone – Žogota

Novembris allaž ir svētku mēnesis. Arī sarunu ciklam “Cepums ar Slavenību”, jo tieši sešus gadus atpakaļ jaunieši tika aicināti uz pirmo tikšanos, lai atrastu savu ceļu uz sapņu profesiju un atklātu karjeras aizkulises, klātienē tiekoties ar izcilām personībām Latvijā. 20. novembrī pl. 18:00 jaunieši aicināti uz iedvesmojošām sarunām par patriotismu, lielo basketbolu Latvijā un pasaulē kopā ar ANETI JĒKABSONI – ŽOGOTU.

Anete Jēkabsone – Žogota ir viena no izcilākajām Latvijas basketbolistēm, kas izlasē debitēja 2000. gada 22. novembrī pret Spāniju. Astoņus gadus vēlāk viņa atnesa Latvijai pirmo uzvaru XXIX Olimpiādes spēlēs Pekinā, iemetot uzvaras grozu pret Brazīliju. Visu laiku rezultatīvākā valstsvienības spēlētāja, kas 134 spēlēs guvusi 2206 punktus.

Anete ir WNBA un divkārtējā Eirolīgas čempione. Viņas pēdējā spēle aizritēja pirms trīs
gadiem, kas mājas spēlē pret Slovēniju viņa guva 10 punktus, palīdzot valstsvienībai kvalificēties “EuroBasket Women 2017”. Šobrīd viņa audzina savu meitiņu un kaļ jaunus mērķus basketbola izcilai attīstībai Latvijā un patriotisma vairošanai pasaulē. Par to visu – “Cepumā”.

Uz tikšanos sarunu cikla “Cepums ar Slavenību” 7. sezonas atklāšanas pasākumā – 20. novembrī pl. 18:00 – 19:30 kafejnīcas “Silva” 2. stāvā (Jelgava, Driksas iela 7/9)!
Vietu skaits ierobežots, tāpēc organizatori aicina jauniešus savu dalību rezervēt, piesakoties tiešsaistē: http://ej.uz/cepumsarslavenibu.

Pasākumu organizē: Biedrība “Kultūras un mākslas centrs “Nātre”.

To atbalsta: kafejnīca “Silva ” un dizaina drukas uzņēmums 212.lv.
Seko līdzi arī jaunumiem sociālajos tīklos: facebook.com/cepumsarslavenibu un https://www.facebook.com/KultrasUnMakslasCentrsNATRE/

© Cepums ar Slavenību, 2019
© Linda Strauta Brauere/KMC Nātre, foto 2019