PIRMAJĀ ADVENTĒ – “VECĀKU MINI BRANČS” RESTORĀNĀ

PIRMAJĀ ADVENTĒ – “VECĀKU MINI BRANČS” RESTORĀNĀ

Tuvojoties svētku laikam, Kultūras un mākslas centrs “Nātre” aicina uz “VECĀKU mini BRANČU” svētdien, pulksten 11:00 – 14:30 restorānā “Parks” (Kr. Barona iela 3). Šis plānots kā jauna koncepta pasākums, kas būtiski atšķirsies no ierastā branča. Tā laikā vecākiem būs iespēja nevien degustēt ēdienu, bet arī satikt dažādu jomu ekspertus, lai kopā saņemtu iedvesmu un jaunas zināšanas, kā svētkus svinēt veselīgi, saturīgi, pavadot laiku kopā ar bērniem un tuvākajiem. Vietu skaits ierobežots, tāpēc vecāki aicināti savu vietu rezervēt. Ieeja bez maksas.

“VECĀKU mini BRANČS” plānots kā iedvesmojošs svētdienas pasākums vecākiem, kura laikā iespējams ne tikai degustēt dažādus ēdienus un rast idejas svētku maltītei, bet arī izglītot savu sirdi un prātu kopā ar izciliem jomu ekspertiem. Pasākumā piedalīsies uztura speciāliste Olga Ļubina, kura ne vien sniegs teorētiskas zināšanas par veselīgas maltītes gatavošanas pamatprincipiem svētkos, bet arī dalīsies recepšu idejās, izmantojot Latvijā ražotos produktus, piemēram, “Grauda spēks”, “Pupuchi”, u.c. Savukārt mākslas terapeite Sintija Bērziņa dalīsies pieredzē, cik nozīmīgs ir laiks, kas tiek pavadīts radoši darbojoties kopā ar saviem bērniem. Būs arī dažādas idejas, kā adventa un Ziemassvētku laikā, izmantojot vienkāršus materiālus, radīt jaukus apsveikumus vai vienkārši būt kopā mākslā. Visbeidzot pirmo reizi Jelgavā uzņēmuma “Riga Brain” ergoterapeits Pēteris Urtāns stāstīs, kā bērnu audzināšanu, disciplīnu un uzmanību skatīt no bērna smadzeņu darbības aspektiem.

Šis pasākums domāts topošajiem un esošajiem vecākiem, kuriem nav brīva laika nedēļas dienās, lai apmeklētu papildus kursus un nodarbības. Tādēļ svētdienā īpaši kompaktā veidā tiks izstāstīts būtiskākais. Tā kā vietu skaits ierobežots, vecāki aicināti savas jaunākās atvases atstāt mājās.

Pasākums ir bez maksas, taču vietu skaits ierobežots. Tādēļ vecāki aicināti dalību pasākumā rezervēt pa tālruni: (+371) 27833219. Vairāk informācijas mājas lapās www.restoransparks.lv, www.jelgava.lv, kā arī  biedrības KMC “Nātre” un restorāna “Parks” sociālajos tīklos.

Pasākumu “VECĀKU mini BRANČS” organizē Kultūras un mākslas centru “Nātre”. Pasākums īstenots projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1. kārta”, Nr.9.2.4.2/16/I/085 ietvaros.

Pasākuma laikā var tikt fotogrāfēts un filmēts,  uzņemtais materiāls izmantots pasākuma un organizatoru publicitātes materiālos.

© Linda Strauta Brauere/KMC Nātre, foto 2019

Saturs tiek aizsargāts.