JELGAVĀ TIKS SVINĒTA “SENIORU DIENA”

JELGAVĀ TIKS SVINĒTA “SENIORU DIENA”

Kā ierasts decembrī, Kultūras un mākslas centrs “Nātre” ielūdz uz “Senioru dienu”. Ikviens laipni aicināts pievienoties pasākumam trešdien, 11. decembrī pulksten 12:00 – 15:00 Jelgavas pensionāru biedrības telpās (Dobeles iela 62a). Ieeja bez maksas.

Tāpat kā pērnajā gadā, ar šogad ikviens vecākās paaudzes pārstāvis aicināts pulcēties kopā “Senioru dienā”. Tajā būs iespēja bez maksas noteikt cukura un holesterīna līmeni asinīs, kā arī veikt ķermeņa masas mērījumus ar bioimpedances svariem profesionāļu vadībā. “Senioru dienā” sarūpēta īpaša satikšanās ar tautā mīlētiem un atzītiems veselības ekspertiem. Pēc lielās atsaucības Labsajūtas festivālā “Esi”, kas šogad notika vasaras izskaņā, ar prieku aicinām tikties ar uzņēmuma “Riga Brain” ergoterapeitu Pēteri Urtānu, lai uzklausītu viņa lekciju – “Laba smadzeņu darbība – atslēga labai pašsajūtai”. Savukārt par to,  “Kā dzīvot ilgi un laimīgi”, stāstīs profesors, ārsts – gastroenterologs Anatolijs Danilāns.

 

Pasākums ir bez maksas, taču vietu skaits ierobežots.  Papildus informācija www.jelgava.lv, kā arī  biedrības KMC “Nātre” sociālajos tīklos un Jelgavas pensionāru biedrības birojā (Dobeles iela 62a).

 

Pasākumu “Senioru diena” organizē Kultūras un mākslas centru “Nātre”.  Tas īstenots projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1. kārta”, Nr.9.2.4.2/16/I/085 ietvaros. Pasākuma laikā var tikt fotogrāfēts un filmēts,  uzņemtais materiāls izmantots pasākuma un organizatoru publicitātes materiālos.

 

 

Saturs tiek aizsargāts.