Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

UĢIS POLIS

CEPUMS AR SLAVENIBU_UGIS POLIS_plakats_2014Pagājušajā nedēļā kafejnīcas „Silva” kamīnzāle pulcējās daudzi jaunieši, lai klātienē tiktos ar pozitīvā sarunu cikla CEPUMS AR SLAVENĪBU viesi – UĢI POLI – populārākā YouTube šova Latvijā ATRASTS INTERNETĀ vadītāju un veidotāju. Nu, pateicoties savam šova, viņš kļuvis arī par vienu no jaunā TV3 humora raidījuma „Ar valsti viss ir kārtībā” veidotājiem.

„Atrasts internetā” – šovs mūsdienīgiem jauniešiem. Tā veidošanu pieci draugi uzsāka studiju laikā kā unikālu, informatīvi izklaidējošu, bezpeļņas projektu. Tagad Uģis Polis palicis vienīgais, kurš turpina aizsākto ideju un iet uz lieliem mērķiem. Nepilnu divu gadu laikā, interneta vietnē YouTube raidījums ir sasniedzis teju 30 000 abonementu un 1 055 111 skatījumu. „Atrasts internetā” divās epizodēs nedēļā – pirmdienās un ceturtdienās, izklaidējošā un atraktīvā veidā, stāsta par aktuālajiem notikumiem Latvijā un pasaulē. Jautāts, kas jādara, lai izdotos projekts, Uģis stāsta, ka „vispirms ir jāstrādā kopā ar labiem cilvēkiem, tad jāveido vai jārada kas tāds, kas nepieciešams, pēc kā ir pieprasījums, tērējot pēc iespējas mazāk resursu (jo citādi, kāda gan tam jēga?!), tad viss jāanalizē un galvenais – par savu ideju jādeg!”

Īpašu interesi, sevišķi par raidījuma veidošanas tehnisko pusi, izrādīja Jelgavas Valsts ģimnāzijas puiši, kas skolā izveidojuši savu YouTube kanālu – TV KASTE. Runājot par raidījuma ATRASTS INTERNETĀ tapšanu, Uģis paskaidro, ka viss sākas ar vismaz 10 ziņu avotu apskati, atlasot interesantāko šova mērķauditorijai, scenārija rakstīšana, video piemeklēšana, montēšana, publicēšana. Kopā aizrit teju 8 stundas vienai epizodei, kuru vidēji noskatās 20 000 – 50 000 cilvēku. Taču par citām niansēm viņš saka – „neatklāšu, jo tas ir viss, kas man ir un kas padara raidījumu par tādu, kāds tas ir!”

Daloties pieredzē par interneta vidi, grūtībām, ar kādām jāsaskaras veidojot projektus internetā, Uģis atklāj: „Internets ir kā ģimene, kas apvieno daudzus un tik dažādus cilvēkus. Interneta vide ir arī ļoti grūti paredzama. Tajā cilvēki mēdz būs agresīvi, kritiski, dažādos noskaņojumos un komentāros saka visu, kas uz mēles. Labi, ka pašam ir bieza āda, lai spētu no tā distancēties.” U. Polis arī aicina jauniešus „Lūdzu, visu, ko radiet, vispirms atrādiet draugiem, radiem, kuri ir spējīgi kritizēt! Neatrādiet internetam! Jau pašā sākumā jārada kvalitatīvi. Vēlāk labāk nebūs, ja tas tāds nav no sākuma. Neciešu, ka saka „viss ir labi”, jo vienmēr var labāk!”

Bet par februāra CEPUMU AR SLAVENĪBU, jaunieši saka: „Ļoti interesanta tikšanās ar šova vadītāju Uģi Poli! Atraktīvs un iedvesmojošs cilvēks. Prieks par cilvēku, kas kaut ko dara un ir sasniedzis kaut ko. Galvenā atziņa – vienmēr vajag uzdrīkstēties!”Savukārt Zane saka, ka „Ļoti patika, tas, ka Uģis runāja sarunvalodā, kā līdzīgs ar līdzīgu. Viņš arī necentās stāstīt tikai labo par „Atrasts internetā”. Viņš ir daudz sasniedzis savos gados.”

„„Cepums” sniedza lielāku ieskatu Uģa Poļa ikdienā. Gaidu ar nepacietību nākamo „Cepumu”! Tas ļauj mājīgā gaisotnē uzzināt dažādas interesantas lietas, profesijas, veiksmes un neveiksmes”, tā Justīne.

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” vienu reizi mēnesī organizē Jelgavas bērnu un jauniešu centra „Junda” Jauniešu klubs un biedrība „Kultūras un mākslas centrs „NāTRE”” sadarbībā ar ēdināšanas uzņēmumu „Silva”, reklāmas un dizaina studiju „212”.

 

Pagājušo nedēļu kafejnīcas „Silva” kamīnzāle bija pilna jauniešu, kas tur pulcējās, lai klātienē tiktos ar pozitīvais sarunu cikla CEPUMS AR SLAVENĪBU viesi – UĢI POLI. Šī mēneša viesis bija populārākā YouTube šova Latvijā ATRASTS INTERNETĀ vadītājs un veidotājs – UĢIS POLIS.

„Atrasts internetā” šovu uzsāka veidot pieci draugi studiju ietvaros. Uģis Polis ir raidījuma veidotājs. Nepilnu divu gadu laikā, interneta vietnē YouTube raidījums ir sasniedzis teju 30 000 abonementu un 1 055 111 skatījumu. „Atrasts internetā” divās epizodēs nedēļā – pirmdienās un ceturtdienās, izklaidējošā un atraktīvā veidā, stāsta par aktuāam lajiem notikumiem Latvijā un pasaulē. Raidījuma epizodēs ir iespēja noskatīties smieklīgus video, īsi un kodolīgi uzzināt jaunāko informāciju, kas publicētā internetā vai saistībā ar to, kā arī sociālajos medijos pēdējo dienu laikā. Populārākās „Atrasts internetā” epizodes ir „Gacho vs. Cirvis”, „Izaicinājums kaimiņam un Gacho”, „Pret legālajām narkotikām”.

Uģis Polis – atraktīvs un pozitīvs, vienmēr uzticīgs saviem sekotājiem, kurš vienkāršā un saprotamā valodā gan ironizē, gan pauž izbrīnu, gan teic komplimentus par atrasto internetā un cilvēku dažādajām reakcijām par notikumiem pasaulē. Nu viņš ir kļuvis arī par paša veidotā raidījuma vadītāju, nomainot humora pilno vadītāju Vitu Bērziņu.

Ļoti interesanta tikšanās ar šova vadītāju Uģi Poli! Atraktīvs un iedvesmojošs cilvēks. Prieks par cilvēku, kas kaut ko dara un ir sasniedzis kaut ko. Galvenā atziņa – vienmēr vajag uzdrīkstēties! Sintija

„Cepums” sniedza lielāku ieskatu viņa (Uģa Poļa) ikdienā. Gaidu ar nepacietību nākamo „Cepumu”! Tas ļauj mājīgā gaisotnē uzzināt dažādas interesantas lietas, profesijas, veiksmes un neveiksmes. Justīne

Ļoti patika, tas, ka Uģis runāja sarunvalodā. Viņš arī necentās stāstīt tikai labo par „Atrasts internetā”. Viņš ir daudz sasniedzis savos gados. Zane

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē Jelgavas bērnu un jauniešu centra „Junda” Jauniešu klubs un biedrība „Kultūras un mākslas centrs „NāTRE”” sadarbībā ar ēdināšanas uzņēmumu „Silva”, reklāmas un dizaina studiju „212”.

 

Saturs tiek aizsargāts.