Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

Jānis Skutelis

Cepums Nr17_plakats_SKUTELIS_2016_blackSagaidot joku mēnesi, sarunu ciklā „Cepums ar slavenību” viesosies „Karaliskā Improvizācijas teātra” vadītājs, komiķis JĀNIS SKUTELIS.

Pasākums neformālā gaisotnē notiks 29. martā plkst. 18:00 kafejnīcas „Silva” konferenču zālē. Ieeja bez maksas.

Jānis Skutelis – improvizācijas teātra aktieris, režisors – ir šobrīd viens no profesionālajiem stand-up comedy pārstāvjiem Latvijā.

Skatuves mākslas žanrs stand-up comedy jeb “stāvizrāde” radies 20. gadsimta beigās Lielbritānijā un Amerikas Savienotajās valstīs un šodien pasaulē pazīstama kā komiskā izteiksmes forma ar humoriskiem stāstiem, jokiem, monologiem. Kopš 2009. gada Jānis Skutelis ik gadu rada vienu stāvizrādi – “Mhmm” (2009), “Love” (2010), “Paranoja” (2011), “Optimistika” (2012), “Splendid” (2013), “VIENS” (2014), „Politika” (2015), kas guvušas plašu skatītāju atzinību. Šobrīd Jānis skatāms iknedēļas politiskās satīras raidījumā „Skutelis IR Studijā” LTV1 kanālā, kā arī izrādē “Pusnakts šovs septiņos” mūzikas namā „Daile”.

Uz tikšanos sarunu ciklā „Cepums ar slavenību” otrdien, 29. martā, plkst. 18:00 kafejnīcas „Silva” 2. stāvā. Pasākums ir bez maksas, taču vietu skaits ierobežots, tāpēc interesenti aicināti savu dalību rezervēt, rakstot uz cepumsarslavenibu@inbox.lv.

Seko līdzi arī jaunumiem sociālajos tīklos: facebook.com/cepumsarslavenibu; draugiem.lv/cepumsarslavenibu un twitter: @Cepums Jelgava.

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē biedrība „Kultūras un mākslas centrs „NāTRE”” un Jelgavas bērnu un jauniešu centra „Junda” Jauniešu klubs sadarbībā ar kafejnīcu „Silva”. Pasākumu atbalsta – Jelgavas pilsētas dome un reklāmas drukas uzņēmums „212”.

PAR JOKIEM UN ANEKDOTĒM “CEPUMĀ” STĀSTA JĀNIS SKUTELIS

«Improvizācijas teātris praktiski ir komandas darbs, tiek iesaistīta auditorija, un kopā mēs attīstām stāstu. Ne vienmēr tas ir ļoti smieklīgi, taču tie, kas šo žanru ir dziļāk papētījuši, to lieliski saprot. Stand Up komēdija ir viena cilvēka izrāde, tās nav anekdotes, bet gan personiski stāsti ar komisku pieskaņu. Svarīgi, lai aktieris ir ticams. Man pašam vairāk patīk Stand Up komēdijas, jo, veidojot šīs izrādes, es esmu simtprocentīgi atbildīgs par visu – režiju, jokiem un visu pārējo. Ja kaut kas noiet greizi, nav kam uzgrūst vainu – te es saskatu tādu kā audzinošu faktoru.»

Vairāk par “Cepumu ar Slavenību” kopā ar JĀNI SKUTELI lasi te:
http://www.jelgavasvestnesis.lv/jauniesiem/janis-skutelis-stand-komedija-nav-anekdotes

uz avīzē “Zemgales Ziņas”:
http://www.zz.lv/laikraksta-arhivs/komikis-janis-skutelis-aicina-jauniesus-izmantot-dotas-iespejas-214356?prices=1

Saturs tiek aizsargāts.