Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

GAIN FAST

Cepums Nr18_plakats_GAIN FAST_A3Sarunu cikla „Cepums ar slavenību” ceturtā sezona ir klāt! Pirmdien, 10. oktobrī plkst. 18:00 jaunieši aicināti uz tikšanos ar poproka grupu GAIN FAST, kas nesen izdevusi savu jaunāko studijas albumu “Pāri laikam”. Jaunās 2016./2017. gada sezonas atklāšanas pasākums notiks kafejnīcas „Silva” konferenču zālē. Ieeja pasākumā bez maksas.

Šī gada „Cepums ar Slavenību” būs ne vien sarunu cikla jaunās sezonas, bet arī VSAA organizētās „Karjeras nedēļas 2016” atklāšanas pasākums. Jaunieši vecumā no 15 līdz 30 gadiem aicināti uz neformālu tikšanos pie tējas un cepumiem ar grupu GAIN FAST, kuras sastāvā muzicē Kaspars Zlidnis, Andžejs Grauds, Rolands Stepanovs un Uldis Beitiņš, lai klātienē uzzinātu par mūziķa profesijas aizkulisēm, dziesmu radīšanas procesu un darbu ierakstu studijās. Jelgava šogad izvēlēta kā Pirmā Latvijas Jauniešu galvaspilsēta Latvijā, tādēļ īpašs priekš, ka arī grupā GAIN FAST muzicē arī jelgavnieki – A. Grauds un U. Beitiņš.

Šīs vasaras sākumā grupa GAIN FAST izdeva savu trešo studijas albumu “Pāri laikam”, no kura zināmākās dziesmas ir “Zvaigznēs ierakstīts”, “Ir jādodas” un “Tālu aizgāja”, bet šobrīd grupa aktīvi strādā pie sava nākamā studijas albuma, kas gaidāms pavasarī.

Grupa “Gain Fast” dibināta Rīgā, 2004. gadā. Līdz šim grupa ir izdevusi divus studijas albumus „Viss Mainījies” un „Tas nav no zemes šīs” un savu popularitāti ieguvuši ar tādām dziesmām kā “Brīži”, “Smaids”, “Vārdi izskan, klusi čukstot”, u.c. Grupas solists Kaspars Zlidnis ir arī aktīvs veselīgā dzīvesveida un sporta piekritējs Latvijā, dibinājis Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrību, strādā Latvijas Radio, kā arī vada dažādus raidījumus televīzijā.

Video uz Gain Fast jaunāko klipu https://www.youtube.com/watch?v=wo6l_nTe8zo 

Uz tikšanos sarunu ciklā „Cepums ar slavenībupirmdien, 10. oktobrī, plkst. 18:00 kafejnīcas „Silva” 2. stāvā. Vietu skaits ierobežots, tāpēc jaunieši vecumā no 15 līdz 30 gadiem aicināti savu dalību rezervēt, rakstot uz cepumsarslavenibu@inbox.lv.

Seko līdzi arī jaunumiem sociālajos tīklos: facebook.com/cepumsarslavenibu; draugiem.lv/cepumsarslavenibu un twitter: @Cepums Jelgava.

 

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē biedrība „Kultūras un mākslas centrs „NāTRE”” un Jelgavas bērnu un jauniešu centra „Junda” Jauniešu klubs sadarbībā ar kafejnīcu „Silva”. Pasākumu atbalsta – Jelgavas pilsētas dome un reklāmas drukas uzņēmums „212”.

Saturs tiek aizsargāts.