Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

REINIS NITIŠS

reinis_nitiss_cas_nr20_plakats_2016Decembris ir gada krāšņākais mēnesis un arī sarunu ciklam „Cepums ar slavenību” – svētki! Atzīmējot 20. sarunu cikla jubilejas pasākumu, pirmdien, 12. decembrī visi jaunieši un sporta fani aicināti uz tikšanos ar autosportistu REINI NITIŠU, kas notiks kafejnīcas „Silva” konferenču zālē plkst. 18:00. Ieeja pasākumā bez maksas.

Decembra “Cepums” solās būt ārkārtīgi īpašs. Pirmkārt, ka tas ir jau 20. sarunu cikla “Cepums ar Slavenību” pasākums, kas veltīts dažādu profesiju izzināšanai, tiekoties ar radošām un iedvesmojošām personībām Latvijā. Otrkārt – šis ir viens no pēdējiem pasākumiem, kas tiks rīkot Jelgavā – Pirmajā jauniešu galvaspilsētu Latvijā, jo jau nākamgad ar šo titulu varēs lepoties jau kāda cita pilsēta. Un tieši tāpēc, sarunu cikla organizatoriem un BJC “Junda” Jauniešu Klubam ir īpašs prieks paziņot, ka decembra “Cepuma” viesis būs neviens cits kā 2014. gada FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta dalībnieks – REINIS NITIŠS, kurš tieši šogad uzsācis savas studijas Latvijas Labākajā universitātē Jelgavā. 2014. gadā viņš saņēmis Latvijas Gada balvu sportā kā “Populārākais gada sportists”, kā arī “Gada labākais tehnisko sporta veidu sportists”. Viņš arī čempions Eiropas Super1600 klasē un šobrīd jaunākais pasaules čempionāta posma uzvarētājs.
Sarunu ciklā Reinis Nitišs klātesošajiem pastāstīs vairāk par autosportista ikdienu, par adrenalīnu, saviem hobijiem un spēju savienot sportista karjeru ar studijām.

Uz tikšanos 2016. gada pēdējā pasākumā „Cepums ar slavenību”- pirmdien, 12. decembrī plkst. 18:00 kafejnīcas „Silva” 2. stāvā, Jelgavā. Vietu skaits ierobežots, tāpēc jaunieši vecumā no 15 līdz 30 gadiem aicināti savu dalību rezervēt, rakstot uz cepumsarslavenibu@inbox.lv.
Seko līdzi arī jaunumiem sociālajos tīklos: facebook.com/cepumsarslavenibu; draugiem.lv/cepumsarslavenibu un twitter: @Cepums Jelgava.

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē biedrība „Kultūras un mākslas centrs „Nātre”” un Jelgavas bērnu un jauniešu centra „Junda” Jauniešu klubs sadarbībā ar kafejnīcu „Silva”. Pasākumu atbalsta – Jelgavas pilsētas dome un reklāmas drukas uzņēmums „212”.

Par tikšanos ir rakstījuši arī mūsu sadarbības partneri no www.jelgavasvēstnesis.lv

fragments..

Šovakar mājīgajā kafejnīcas «Silva» konferenču zālē notika sarunu cikla «Cepums ar slavenību» jubilejas – 20. pasākums, kura viesis bija autosportists Reinis Nitišs. Lai arī lielāko pasākuma daļu Reinis hronoloģiski izklāstīja savu līdzšinējo karjeru, tomēr tā beigās autosportistam nācās atbildēt uz gana personīgiem jautājumiem. «Par savām mājām joprojām uzskatu Jēkabpili, taču reti sanāk uz turieni aizbraukt. Mana karjera un izvēlētais ceļš ir ietekmējis attiecības ar draugiem – mums bieži vien ir atšķirīgas intereses un brīvā laika pavadīšanas vēlmes. Viņiem gribas «patusēt» un iedzert, taču es bieži vien izvēlos vienkārši atpūsties,» tā tikai 20 gadus vecais sportists, kurš ar pie automašīnas stūres pirmo reizi sēdies jau 6 gadu vecumā..

Pilns raksts izlasāms zemāk esošajā saitē.

http://www.jelgavasvestnesis.lv/jauniesiem/reinis-nitiss-lai-uzvaretu-ir-ari-jazaude

Saturs tiek aizsargāts.