Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

EIROPAS PIECCĪŅA JELGAVĀ

 

 

Eiropas Pieccīņa ir komandu spēle, kuras ietvaros ar saukli “Apceļo Latviju, iepazīsti Eiropu!” gan virtuāli, gan pilsētas svētkos Jelgavā jebkurš interesents tika aicināts pārbaudīt savas zināšanas par Eiropu, vienlaicīgi cīnoties par balvu fondu EUR 10 000 vērtībā. “Eiropas pieccīņu” organizē Eiropas Parlaments un Eiropas Komisija Latvijā un Biedrībai “Kultūras un mākslas centram “Nātre”” ir gods būt starp organizatoru partnerorganizācijām, rīkojot Pirmo spēles posmu Jelgavā.

Šī gada 27. maijā Jelgavā kopā ar spēles vēstnieku, Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretāru Edgaru Šnepu dalībnieki tika aicināti apliecināt savas zināšanas par drošu vidi Latvijā un Eiropā. Pasākuma laikā Jelgavā tika izvietoti astoņi spēles punkti:

1. Jelgavas pilsētas dome (Pasta iela 37);
2. Jelgava kultūras nams( K.Barona iela 6);
3. Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs” (Svētes iela 33);
4. Bistro “Silva” (Driksas iela 9);
5. Tējas namiņš “Silva” (Pilssalas iela 2a, Pasta sala);
6. Slidotavas namiņš Pasta salā, pie gājēju tilta;
7. Jelgavas Bērnu un jauniešu centrs “Junda”(Pasta iela 32);
8. Ģ. Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejs (Akadēmijas iela 10);

Tos varēja apmeklēt brīvā secībā pēc savas izvēles, ievērojot spēles kopējo laiku – piecas stundas (no 12 līdz 17). Tā komanda/individuālais dalībnieks, kas visīsākajā laikā bija pareizi atbildējusi uz visvairāk jautājumiem, arī kļuva par “Eiropas pieccīņas” Pirmā posma uzvarētāju. Valters Frīdenbergs apbalvošanas ceremonijā, piedaloties Jelgavas pilsētas mēram Andrim Rāviņam, paziņoja uzvarētājus un pasniedza vērtīgas naudas balvas: 1. vietai – 700 eiro, 2. vietas ieguvējiem– 400 eiro, bet 3. vietas ieguvējiem – 300 eiro.

Īpašu paldies sakām SIA “Pareizā ķīmija”, SIA “Karameļu darbnīca” un “Brīvprātīgie Jelgavā” par svētku organizēšanu un lielisko sadarbību.
Visi interesenti aicināti piedalīties arī turpmākajos spēles posmos Jēkabpilī, Kuldīgā, Cēsīs un Valmierā. Piedalīties spēlē aicināts jebkurš interesents individuāli, ja ir sasniegta pilngadība, vai izveidojot komandu divu vai vairāk cilvēku sastāvā. Svarīgi, ka komandā vismaz viens dalībnieks sasiedzis 18 gadu vecumu. Lai pieteiktos, jāaizpilda reģistrācijas anketa vietnē www.eiropas5cina.lv vai jāreģistrējas spēles norises dienā jebkurā no attiecīgajā pilsētā izvietotajiem kontrolpunktiem.

Vairāk info: Eiropas 5cīņa

Saturs tiek aizsargāts.