Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

ES REDZU TĀ\TUMSA KRĀSĀS košas dizaina lietas siltām sirdīm

 

Kad gribas izdarīt ko vērtīgu un reizē iepriecināt savus mīļos draugus, radus, kolēģus ar kādu skaistu dāvaniņu, Jums ir iespēja paveikt abus!

Kultūras un mākslas centrs “Nātre” ir radījis jaunu krūzīšu kolekcija “ES REDZU TĀ/TUMSA KRĀSĀS” ar darbiem, kurus radījuši cilvēki ar pilnībā vai daļēji liegtu redzi.

Kopš 2016. gada Latvijas Neredzīgo biedrības Jelgavas teritoriālā organizācija sadarbībā ar biedrību “Kultūras un mākslas centrs “Nātre” ir uzsākušas darbu pie projekta, kura mērķis ir attīstīt cilvēku ar redzes invaliditāti talantus dažādos mākslas veidos un pasauli ieraudzīt krāsās.

 

Aicinām ikvienu no Jums atbalstīt šī projekta pēctecību arī 2018. gadā, iegādājoties kādu no īpaši radītajām  kolekcijas krūzītēm.

Minimālais ziedojums – 15 EUR\gab.

Biedrība „Kultūras un mākslas centrs „Nātre””
Reģ. Nr. 50008132971
Juridiskā adrese: Jelgava, T. Grothusa iela 16, LV- 3002
Banka: PrivatBank
Swift: PRTTLV22
Konts: LV60PRTT0256018284800

Mērķaziedojums: “Es redzu tā\tumsa krāsās”

Sazinies ar mums: natre.kmc@gmail.com; (+371)20097092.

Paldies ikvienam par atbalstu un sirds siltumu!

 Dace Indrika, KMC “Nātre” valdes priekšsēdētāja
Ilze Makarova- Makaronoka, LNB JT vadītāja

 

 

PAR PROJEKTU

ProjektS “ES REDZU TĀ’TUMSA KRĀSĀS” tika aizsākts 2016. gadā un dažiem no tā dalībniekiem šī bija pirmā reize, kad rokās tika ņemta ota, pirmā reize, kad apgūtas prasmes sajaukt krāsas, nebaidīties zīmēt un saņemt komplimentus par paveikto … daži pilnībā neredzīgi, dažiem vien 0,2 % redzes atlikums – bija iespēja būt par māksliniekiem un apgūt pirmos soļus gleznošanā, zīmēšanā, veidošanā un kompozīcijā.

Iespējams, daži no mums, kas redzam, nekad nav aizdomājušies, kā ir, kad neredz. Kā ir, kad viss, ko redzam, ir tumsa, ka izgriezt visvienkāršāko ģeometrisko figūru var sagādāt milzu grūtības. Aplis, kas redzams tik daudzos izstādes darbos, tika nodēvēts par “šausmu figūru”, jo tai nav stūru un tāpēc tik ļoti grūti izgriežama. Un tomēr … ne reizi projekta dalībnieki, iepretim mums, kuri redzam, neteica, ka kaut kas ir neiespējams …
Ikvienas grūtības tika uztvertas kā jauns izaicinājums … Arī TUMSU IERAUDZĪT KRĀSĀS.

 

© Linda Strauta–Brauere, foto
© Dace Indrika, dizains

Saturs tiek aizsargāts.