Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

ĢIMENES PASĀKUMS “PLUDMALES FESTIŅŠ 2018” ATGRIEŽAS JELGAVĀ

Sākoties vasaras sezonai, Jelgavas pilsētā atgriežas “Pludmales festiņš” – atraktīvs pasākums visai ģimenei, kā arī bērniem un jauniešiem, lai pozitīvā gaisotnē aktīvi darbotos, sportotu, izglītotos, baudītu veselības kokteiļus un pavadītu laiku kopā. Arī šovasar “Pludmales festiņš” notiks vienu reizi mēnesī Jelgavas promenādē un pludmalē – 30.jūnijā, 15.jūlijā un 18.augustā no pulksten 12:00 līdz 15:00. “Pludmales festiņu” organizē Jelgavas pilsēta un Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību “Kultūras un mākslas centrs “Nātre””. Dalība pasākumā – bez maksas.

“Pludmales festiņš” tika radīts 2017. gadā kā jauns produkts jelgavniekiem un pilsētas viesiem  ar mērķi mudināt ģimenes lietderīgi pavadīt brīvo laiku kopā, priecājoties, spēlējoties, aktīvi darbojoties un mazinot laiku, kas veltīts viedierīcēm, pie datoriem vai lielveikalos. Saņemot pozitīvas atsauksmes un lielu jelgavnieku interesi, “Pludmales festiņš” atgriežas ar trīs atraktīviem pasākumiem arī šovasar. Jau ierastās aktivitātes –  radošās darbnīcas, spēles, rotaļas, piepūšamās atrakcijas un āra aktivitātes ģimenēm un individuālajiem dalībniekiem tiks papildinātas ar vairākiem jaunumiem. Ikvienam jelgavniekam “Pludmales festiņā” būs iespēja piedalīties Veselības Veicināšanas programmā, proti, piedalīties āra vingrošanā profesionālu treneru vadībā, veikt veselības eksprestestus (noteikt cukura, holesterīna līmeni asinīs, izmērīt asinsspiedienu u.c.), kā arī piedalīties OnPlate veselīga uztura darbnīcā un pagatavot veselības kokteiļus un citus našķus. Katrs treniņš būs atšķirīgs un piemērots dažādiem vecumiem un spējām, tādēļ vērts uzkavēties, lai atrastu tieši sev piemērotāko. Kā saka senie grieķi – “veselā miesā vesels gars”, tāpēc paralēli sporta aktivitātēm un spēlēm, būs iespēja izglītot arī pratu, apmeklējot dažādas izglītojošas lekcijas, kas katrā no “Pludmales festiņiem” būs par atšķirīgu tēmu. Pasākuma laikā būs arī interesantas radošās darbnīcas, sporta stafetes gan individuālajās, gan ģimenes disciplīnās, apmācības braukšanai ar SUP dēli, dažādas piepūšamās un ūdens atrakcijas. Būs padomāts arī par izklaidēm pašiem mazākajiem dalībniekiem. Aktīvākajiem “Pludmales festiņa” dalībniekiem – balvas un pārsteigumi.

“PLUDMALES FESTIŅA” 30. JŪNIJA PROGRAMMA:

  • 12:00 – 15:00 Radošās darbnīcas un seju apgleznošana:
  • 12:00 – 15:00 Spēles, rotaļas, aktivitātes ģimenēm un individuālajiem dalībniekiem
  • 12:15\ 13:15\ 14:15 Funkcionālie treniņi visai ģimenei (vada treneri FIZRA jeb Vadims Perevertailovs un Ksenija Smirnova)
  • 12:30 – 14:00 Izglītojoša lekcija par emocionālo veselību un attiecībām ģimenē “Mans bērns un bērns manī” (lektors –  psihoterapeits Marks Jermaks):
  • 14:00 Veselīga uztura darbnīca kopā ar uztura speciālistiem no OnPlate
  • 13:00 – 14:00 Profesionāla fotogrāfa pakalpojumi pie Lielās foto sienas
  • 13:00\ 14:00\ 15:00  Balvu izloze un  loterija

Pasākumi plānoti visas vasaras garumā vienu reizi mēnesī, tāpēc ģimenes aicinātas aktīvi piedalīties  “Pludmales festiņā” arī 15. jūlijā un 18. augustā. Vairāk informācijas: www.sip.jelgava.lv, www.jelgava.lv un www.natre.lv, kā arī sociālajos tīklos: www. facebook.com/KultūrasUnMākslasCentrsNātre

Organizatori informē – pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Ģimenes pasākumu “Pludmales festiņš” organizē  Jelgavas pilsētas un Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību „Kultūras un mākslas centrs „Nātre””. Pasākumu atbalsta Bērnu un jauniešu attīstības centrs “Bambino”, biedrība “REMOSS” un “SUPX.LV”. Aktivitātes Veselības veicināšanas programmas ietvaros tiek īstenots ar projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1.kārta” Nr.9.2.4.2/16/I/085 finansiālu atbalstu.

Saistītie raksti par “Pludmales festiņu”

Ģimenes pasākums “Pludmales festiņš 2018” atgriežas Jelgavā

Pirmajā šīs vasaras “Pludmales festiņā” pulcējas 500 jelgavnieku

Jūlija “Pludmales festiņā 2018” – vēl vairāk prieka un jautrības

Saturs tiek aizsargāts.