Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

PIRMAJĀ ŠĪS VASARAS “PLUDMALES FESTIŅĀ” PULCĒJAS 500 JELGAVNIEKU

Neskatoties uz stipro vēju un šaubīgajiem laikapstākļiem, sestdien, 30. jūnijā  Jelgavas promenāde bija cilvēku pilna, jo tajā norisinājās pirmais no trim šīs vasaras pozitīvajiem un atraktīvajiem pasākumiem ģimenēm –  “Pludmales festiņš 2018”. Tajā vairāk nekā 500 dalībniekiem bija iespēja pavadīt lielisku nedēļas nogali kopā ar draugiem un ģimeni, aktīvi darbojoties, sportojot, piedaloties dažādās radošajās darbnīcās un lekcijās, kā arī novērtēt savu veselības stāvokli. “Pludmales festiņu” organizē Jelgavas pilsēta un Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību “Kultūras un mākslas centrs “Nātre””.

Arī šovasar “Pludmales festiņš” notiks vienu reizi mēnesī Jelgavas promenādē un pludmalē – 30.jūnijā, 15.jūlijā un 18.augustā no pulksten 12:00 līdz 15:00.  Pirmajā šīs vasaras pasākumā bija īpaši pārsteigumi. Turpmāk “Pludmales festiņa” dalībniekiem būs iespēja piedalītieses arī Veselības Veicināšanas programmā. Pirmajā ”Festiņa” ikviens varēja piedalīties kādā no āra treniņiem kopā ar treneri FIZRU un Kseniju Smirnovu. veikt veselības eksprestestus (noteikt cukura, holesterīna līmeni asinīs, izmērīt asinsspiedienu u.c.), kā arī iepazīties ar veselīga uztura kokteiļu un našķu pagatavošanas iespējām mājās OnPlate veselīga uztura darbnīcā. Apmācības braukšanai ar SUP dēli šajā reizē gan tika atceltas stiprā vēja dēļ, tomēr nākamajos pasākumos tie darbosies ar dubultjaudu. Vēl viens pasākuma jaunums. Ikvienā no trim “Pludmales festiņiem” būs iespēja piedalīties izglītojošās lekcijās – sarunās par aktuālām tēmām, kas katrā no reizēm būs atšķirīgas, tāpēc aicināti sekot līdzi detalizētākai pasākuma programmai. Pirmajā “Pludmales Festiņā” eksistenciālā psihologa Marka Jermaka vadībā tika runāts par par emocionālo veselību un attiecībām ģimenē. Kā atzina tā apmeklētāji, tieši šādas sarunas ir nepieciešamas un palīdz saprast, kas ikdienas sadzīvē ir īsta problēma, kas mirklis, kas jāpārdzīvo. Tomēr nemainīga vērtība, kas iemanto vislielāko cilvēku atsaucību, bija atraktīvās biedrības “REMOSS” veidotās ģimenes un individuālās spēles un stafetes festiņa dalībniekiem, kā arī Kultūras un mākslas centra “Nātre” radošās darbnīcas, kurās bija iespēja apgleznot sejiņas, apgūt jaunas origami papīra locīšanas prasmes, kā arī radīt jaunus modes aksesuārus vai gaisa balonus. Tāpēc īpašs paldies Santai, Agnesei, Inai, Karīnai, Kristai Kristiānai, Anastasijai, Līgai un Dacei, kā arī Sniedzei par radīto prieku un košo darbošanos RADOŠAJĀ SALĀ:)

Pasākumi plānoti visas vasaras garumā vienu reizi mēnesī, tāpēc ģimenes aicinātas aktīvi piedalīties  “Pludmales festiņā” arī 15. jūlijā un 18. augustā. Vairāk informācijas: www.sip.jelgava.lv, www.jelgava.lv un www.natre.lv, kā arī sociālajos tīklos:www.facebook.com/KultūrasUnMākslasCentrsNātre

Atgādinām, ka “Pludmales festiņa” laikā var  notikt  filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Ģimenes pasākumu “Pludmales festiņš” organizē  Jelgavas pilsēta un Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību „Kultūras un mākslas centrs „Nātre””. Pasākumu atbalsta Bērnu un jauniešu attīstības centrs “Bambino”, biedrība “REMOSS” un “SUPX.LV”. Aktivitātes Veselības veicināšanas programmas ietvaros tiek īstenots ar projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1.kārta” Nr.9.2.4.2/16/I/085 finansiālu atbalstu.

 

 

 

(c)Sniedze Strauta\KMC”Nātre”foto\2018

Saistītie raksti par “Pludmales festiņu”

Ģimenes pasākums “Pludmales festiņš 2018” atgriežas Jelgavā

Pirmajā šīs vasaras “Pludmales festiņā” pulcējas 500 jelgavnieku

Jūlija “Pludmales festiņā 2018” – vēl vairāk prieka un jautrības

 

Saturs tiek aizsargāts.