Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

IZM APBALVOŠANAS CEREMONIJA “LABĀKAIS DARBĀ AR JAUNATNI 2016”

Reizi divos gados Latvijas dižākie jaunatnes darbinieki un aktīvisti pulcējas uz apbalvošanas ceremoniju “LABĀKAIS DARBĀ AR JAUNATNI”. Noslēdzoties gadam, kurā Jelgavas pilsēta tika izvēlēta par Pirmo jauniešu galvaspilsētu Latvijā, 2016. gada 9. decembrī uz svinīgo pasākumu Jelgavas Tehnikumā pulcējās Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis un Jelgavas domes prieksšēdētāja vietniece Rita Vectirāne, kā arī vairāk nekā 200 jauniešu, jaunatnes darbinieku un jomas profesionāļu no visas Latvijas.

Biedrība “Kultūras un mākslas centrs “Nātre”” bija priecīgi un pagodināti būt par šīs svinīgās ceremonijas mākslinieciskās koncepcijas radītājiem un pilna “Supermens” ceremonijas noformējuma veidotājiem. Īpašs paldies Latvijas Jaunatnes padomei, Jelgavas Tehnikuma administrācijai un SIA “Acoustics” par radīto atmosfēru un lielisko sadarbību.

Konkursus „Labākais darbā ar jaunatni 2016” un “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2017” organizēja Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Jaunatnes Starptautisko Programmu Aģentūru, Latvijas Jaunatnes padomi, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2016.

©Santis Zībergs, foto
©KMC “Nātre”, pasākuma mākslinieciskā koncepcija, noformējums

Vairāk par pasākumu:
Latvijas jaunatnes padome – Aizvadīts gada jaudīgākais pateicības pasākums jaunatnes jomā
Jaunatneslietas.lv – Apbalvoti konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2016” laureāti

Video no pasākuma:

Pilnu apbalvošanas ceremoniju var skatīt te:

Saturs tiek aizsargāts.