Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

Izstāde ES REDZU TĀ\TUMSA KRĀSĀS

 

Ik gadus 1. decembrī tika atzīmēta Starptautiskā diena cilvēkiem ar invaliditāti jeb īpašajām vajadzībām.  Tieši tādēļ šis ir īstais laiks, atgādināt, ka neskatoties uz noteiktām grūtībām un šķēršļiem, cilvēks ir spējīgs radīt, attīstīties un ar savu talantu pasaulē ienest arvien jaunas krāsas.

Izstādē “ES REDZU TĀ\TUMSA KRĀSĀS”, kas visu decembri un janvāri skatāma Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (Svētes iela 33, Jelgava), visu darbu autori ir cilvēki ar pilnīgi vai daļēji liegtu redzi, kuri spēruši savus pirmos soļus gleznošanā, zīmēšanā, veidošanā un kompozīcijā. Tomēr viņu radītie darbi nudien spēj pārsteigt ar kvalitāti, dzīvesprieku, krāsām.

Visu izstādē skatāmo darbu autori ir Latvijas Neredzīgo biedrības Jelgavas teritoriālā organizācijas biedri – VILNIS LAPKAŠS, RENĀRS STRAGINSKIS, ANITA BUŠA, EDVĪNS BISENIEKS, AIJA KĀRKLIŅA, INGA RIKMANE, DZINTARS ĢĒRMANIS, DIMITRIJS BASAIČUKS, NADEŽDA BASAIČUKA un EDIJS FUKSIS.

 

Izstādē “ES REDZU TĀ\TUMSA KRĀSĀS” organizē Latvijas Neredzīgo biedrības Jelgavas teritoriālā organizācija sadarbībā ar biedrību “Kultūras un mākslas centra “Nātre””.

 

Ar izstādi saistītie raksti:

PĒRC KRŪZĪTI – ATBALSTI MĀKSLU

Saturs tiek aizsargāts.