Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

JŪLIJA “PLUDMALES FESTIŅĀ 2018” – VĒL VAIRĀK PRIEKA UN JAUTRĪBAS

Kad virs galvas zilas debesis, saule karsē kā nekad un klāt nedēļas nogale, nav nekā foršāka, kā doties uz Jelgavas promenādi, lai piedalītos jautrākajā un pozitīvākajā ģimenes pasākumā “Pludmales festiņš 2018”. Tu jautāsi, ko mēs darījām šai 15. jūlija pēcpusdienā? Tad klausies, jo nākamais festiņš jau pēc mēneša!

”Festiņa” laikā ikvienam ir iespēja izprovēt braukšanu ar SUP dēli, piedalīties kādā no āra treniņiem kopā ar treneri FIZRU un Kseniju Smirnovu, kā arī radīt savu jauno vasaras našķu ēdienkarti OnPlate uztura darbnīcā. Tiem, kam pie sirds nopietnākas lietas, iespēja piedalīties diskusijā ar psihoterapeiti Ingu Birkmani – “ Kā cieņpilni un draudzīgi disciplinēt savu bērnu”. Tomēr, ziniet ko? Ģimenes spēles un stafetes, kā arī “Nātre” radošās darbnīcas, kurās bija iespēja apgleznot sejiņas, radīt pašam savu neatkārtojamu Neptūna un nāriņu pludmales kroni, iepazīties ar dažādiem jūras iemītniekiem vai vienkārši praktisku Minjonu piespraudi, ir absolūti festiņa favorīti! Tāpēc piefiksē plānotājā – pēdējais šīs vasaras “Pludmales festiņš” jau 18. augustā.

 

 

Vairāk informācijas: www.sip.jelgava.lv, www.jelgava.lv un www.natre.lv, kā arī sociālajos tīklos: www. facebook.com/KultūrasUnMākslasCentrsNātre

Ģimenes pasākumu “Pludmales festiņš” organizē Jelgavas pilsētas un Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību „Kultūras un mākslas centrs „Nātre””. Pasākumu atbalsta Bērnu un jauniešu attīstības centrs “Bambino”, biedrība “REMOSS” un “SUPX.LV”, kā arī drukas uzņēmums “MC Print”, Jelgavas ūdens, JPPI “Kultūra”, “Zemgales Boulings” un apvienība “Brīvprātīgie Jelgavā”Aktivitātes Veselības veicināšanas programmas ietvaros tiek īstenots ar projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1.kārta” Nr.9.2.4.2/16/I/085 finansiālu atbalstu.

 

 

 

 

© Linda Strauta Brauere, foto
© KMC “Nātre” 2018

Saistītie raksti par “Pludmales festiņu”

Ģimenes pasākums “Pludmales festiņš 2018” atgriežas Jelgavā

Pirmajā šīs vasaras “Pludmales festiņā” pulcējas 500 jelgavnieku

Jūlija “Pludmales festiņā 2018” – vēl vairāk prieka un jautrības

Saturs tiek aizsargāts.