Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

KAS LABS PILSĒTĀ?

Kas labs pilsētā? Tieši šāds jautājums nāk klajā, kad satiekas draugi, kolēģi vai pilsētnieki ar mērķi izzināt jaunumus šķietami zināmā, pazīstamā vietā un noskaidrotu, vai gadījumā nav kas interesants, ko noteikti nevajadzētu palaist garām.

Lai gan daudzi Jelgavā viesojušies ne vienu reiz vien, tajā dzīvo, studē, strādā, pavada brīvdienas un ierodas izklaidēties, tomēr, mūsuprāt, ir ārkārtīgi intresanti stāsti un vietas, ko vēlamies pastāstīt, izzināt, sajust un iepazīt kopā ar Jums, sniedzot atbildes uz jautājumu – KUR MĪT KULTŪRA un ALTERNATĪVIE procesi šajā pilsētā.

Jelgavas kultūras nams, Hercoga Jēkaba laukums, Pasta sala … tā jau ir klasika. Tomēr jelgavnieki dzīvo arī ārpus centra un pilsētā ir arī citas radošas vietas, kam pieder potenciāls kļūt par jaunajām kultūras metropolēm pilsētā.

Un tā … Kultūras un mākslas centrs “Nātre” rosina doties piedzīvojumā kopā ar mums – Daci Indriku, Jēkabu Ozolu, Sniedzi Strautu – un pievērst uzmanību detaļām, nomalēm, vietām, sienām, ēkām, ielām, skaņām, bildēm, kurās mājo kultūra, lai veicināt laikmetīgu mākslas procesu veidošanos arī šajā pilsētā.

Alternatīvās kultūras meklējumu antropoloģiju – “KAS LABS PILSĒTĀ?” – organizē biedrība “Kultūras un mākslas centrs “Nātre”. Projekts top ar Jelgavas valstpilsētas un JPPI “Kultūra” atbalstu.

Saturs tiek aizsargāts.