Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

KINO VAKARS “BILLE UN PANKŪKAS”

Kultūras un mākslas centram “Nātre” ir gods aicināt uz īpašu kino vakaru “Bille un pankūkas” piektdien, 19. oktobrī pl. 20:00 Jelgavā vietā ar, iespējams, lielāko nostaļģiju par aizgājušo laiku spožumu un nekādas liekas greznības (Lauktehnikas ēdnīca, Aviācijas iela 8d).

Kino notikums “BILLE & PANKŪKAS” būs stāsts par 30to gadu Latviju, mazo Billi un bērnības garšu … omes gardumgardajām pankūkām, vafelēm un cukurgailīšiem, un mazliet rūgteno cigoriņu kapiju … gluži kā pats Billes dzīves stāsts.

“Bille” ir viena no izcilākajām Latvijas simtgades filmām, kas nominēta arī Lielā Kristapa balvai kā labākā pilnmetrāžas spēlfilma filma 2018. gadā. Tā stāsta par mazo meiteni Billi – vienu no spožākajām latviešu rakstniecēm Vizmu Belševicu, kas savulaik nominēta arī prestižajai “Nobela miera prēmijai” literatūrā.

Pasākuma laikā ikvienam būs iespēja satikties ar filmas radošo komandu – režisori Ināru Kolmani, producentu Jāni Juhņēviču, kā arī mazo Billi – aktrisi Rūtu Kronbergu, skatīt filmu un baudīt vakariņas ar bērnības garšu – kartupeļu plācenīšus, omes svētdienas pankūciņas ar ābolu ievārījumu un gardu cigoriņu kapeju …

 Mazā Bille: 16 EUR
Cenā iekļauts viss iepriekš minētais un protams, vakariņas ar bērnības garšu – kartupeļu plācenīšus, omes svētdienas pankūciņas ar ābolu ievārījumu un gardu cigoriņu kapeju

Lielā Bille (VIP): 25 EUR
Cenā iekļauts galdiņš, vakariņas ar bērnības garšu – kartupeļu plācenīši, omes svētdienas pankūciņas ar ābolu – brūkleņu ievārījumu un gardu cigoriņu kapeju, kā arī tieši Tev krāsnī cepti pīrādziņi, mājās gatavota šokolādes desa un rudenīgi stiprināts dzēriens ar krustnagliņām un kanēli.

Pasākuma laikā var notikt zināmas novirzes +/- 30 min.
Īpaši novērtēsim ikvienu, kurš būs pacenties tērpties Ulmaņlaika drānās jeb saskaņojies ar mazo Billi un filmas varoņiem!
Līdz ar biļešu iegādi apmeklētājs piekrīt, ka pasākuma “Bille un pankūkas” norises laikā viņš var tikt fotografēts un filmēts un viņa attēls var tikt izmantots komerciālos un reklāmas nolūkos bez atlīdzības izmaksas vai autortiesību piemērošanas.
 Ieeja no 12 gadiem.

Kino notikumu “Billes un pankūkas” organizē Kultūras un mākslas centrs “Nātre” sadarbībā ar filmu studiju “Deviņi”. Pasākumu atbalsta SIA “Elektra”.

Biļetes: www.ekase.lv

©Bille & pankūkas
©Kultūras un mākslas centrs “Nātre”
©Filmu studija “DEVIŅI”

Saturs tiek aizsargāts.