Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

KRISTĪBAS – LIELĀKIE SVĒTKI VISIEM

Nav lielāka brīnuma un lielāka prieka pasaulē kā bērniņš! Un arī svētki viņam, kļūst par arī Tavas un Mūsu visu lielākajiem svētkiem!

Kultūras un mākslas centrs “Nātre” ar prieku radīs svētku noformējumu gan puisīšiem, gan meitenītēm KRISTĪBĀS un citos brīnišķīgos svētkos!

Esam pārliecināti, ka jaunībā un Latviešu talantos ir spēks, tādēļ ik brīdi domājam, kas aktuāls, nebijis Latvijā un pasaulē! Tādēļ ar īpašu prieku sadarbojamies ar pašiem jaudīgākajiem un mīļākajiem jaunajiem māksliniekiem ar pasaules elpu – TRIK’ DESIGN, radot unikālus, personilizētus svētku dekorus, 3D foto rāmjus, dāvaniņas un daudz ko citu.

Un zini, ja domā, kaut mana MAZĀ PIRMAIS ZĪMĒJUMS varētu tikt izprintēts, kā gribētos, lai FOTO STŪRIS nebūtu studijā, bet mūsu mājās pagalmā vai izraudzītā svinību vietā, lai FOTOGRĀFS būtu pats mīļākais un bildes pašas skaistākās, lai galu galā mazo svinību lielie draugi nebūtu nogarlaikojušies, bet ballītes laikā varētu tikt pie brīnišķīgi APGLEZNOTĀM SEJIŅĀM un RADOŠĀ DARBNĪCA būtu mūsu svinībās, sazinies ar mums!

Lai top skaistākie bērnības svētki kopā!

 

© Kultūras un mākslas centrs “Nātre”
© Linda Strauta Brauere, foto
© Trik’ design

Saturs tiek aizsargāts.