Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

MARLĒNA ZANERIBA UN VIKTORS VEIDE

Pavasaris ir ceļojumu un jaunu emociju laiks, kad gribas redzēt, sajust, piedzīvot vairāk! Tieši tādēļ, atzīmējot sarunu cikla „Cepums ar slavenību” 2016./2017. sezonas noslēgumu, ļausimies lidojumam kopā ar aviokompānijas “airBaltic” izciliem stjuartiem – MARLĒNU ZANERIBU un VIKTORU VEIDI. Jaunieši aicināti uz tikšanos un Iedvesmojošām sarunām par dzīvi “mākoņos” otrdien, 16. maijā pulksten 18:00 kafejnīcas „Silva” konferenču zālē. Ieeja pasākumā bez maksas.

MARLĒNA ZANERIBA ir Latvijas nacionālās aviosabiedrības “airBaltic” vecākā stjuarte ar teju 10 gadu darba pieredzi. Jaunībā viņa nomainījusi 18 dažādas profesijas, līdz sapratusi, ka 19. ir īstā. Neraugoties uz to, ka Marlēna baidās no augstuma, šis ir darbs, ko viņa mīl un gaisā pavadījusi jau vairāk nekā 4000 stundu, lidojot ar tādiem lidmašīnu tipiem kā Boeing 737, Boeing 757, Fokker 50, Dash Q400. Paralēli savam darbam viņa izveidojusi arī savu kosmētikas zīmolu “Marleena Homemade”. Savukārt VIKTORS VEIDE ir vecākais stjuarts. Studējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, vēlāk dzīvojis un strādājis Anglijā, bet no 2008. gada ir „airBaltic” komandā. Darba stundas šajā profesijā ir kā kokteilis – te vakars, te nakts vai rīts, kas prasa daudz spēka un enerģijas. Tāpēc joprojām sports ir neatņemama Viktora dzīves daļa. Un vēl. „Dzīve mākoņos” un ģimene – tie ir savienojami jēdzieni!

Par stjuarta profesijas aizkulisēm, stereotipiem un realitāti sarunu ciklā „Cepums ar slavenību” jau pēc nedēļas – otrdien, 16. maijā plkst. 18:00 kafejnīcas „Silva” 2. stāvā. Vietu skaits ierobežots, tāpēc jaunieši vecumā no 15 līdz 30 gadiem aicināti savu dalību rezervēt, piesakoties tiešsaistē: http://ej.uz/cepumsarslavenibu.

 

Seko līdzi arī jaunumiem sociālajos tīklos: facebook.com/cepumsarslavenibu; draugiem.lv/cepumsarslavenibu un twitter: @Cepums Jelgava. Papildus informācijai: cepumsarslavenibu@inbox.lv.

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē biedrība „Kultūras un mākslas centrs „NāTRE”” sadarbībā ar Jelgavas bērnu un jauniešu centra „Junda” Jauniešu klubs un kafejnīcu „Silva”. To atbalsta reklāmas drukas uzņēmums „212”. Pasākums īstenots ar LR Kultūras ministrijas, Zemgales NVO Centra, Jelgavas pilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.

 

Sarunu cikla “Cepums ar Slavenību” 4. sezona nu ir noslēgusies.
Par to, kā mums gāja, lasi te:
http://www.jelgavasvestnesis.lv/jauniesiem/stjuarti-nav-tikai-ediena-iznesataji

Lai varētu turpināt profesijas izzināšanu un padarītu šo pasākumu vēl interesantāku, ļoti gaidām Tavas atsauksmes un ierosinājumus.
Paldies jau iepriekš!

Un ieskaties bilžu galerijā!
Fotogrāfe: © Linda Strauta – Brauere

Saturs tiek aizsargāts.