Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

MUIŽAS ZIEDU BALLE

 

Kad daba mostas un viss atmirdz košākajos ziedos, ceriņu un ābeļziedu smaržās, var sākties burvīgo vasaras vakaru baudīšanas laiks. Bet ZIEDU BALLE Lielvircavas muižā ir īsta pasaka. Tad ikviens var izdejot savas mīļākās 19. gadsimta dejas, veidot ziedu rotas un uzņemt skaistākos vasaras foto muižas īpašajā stilā.

Un vēl kas. Šajā pašā dienā – 12. maijā – tiek atklāta jaunā tūrisma sezona, lai atkal varam doties mazākos vai lielākos, tuvākos vai tālākos ceļojumos. Arī 19. gadsimtā, kad dzīvoja Viktorijas un Alberta laikā.

Kultūras un mākslas centrs “Nātre” ir patiesi priviliģēti būt šo svētku veidotāji kopā ar brīnišķīgo baronesi Elizabeti un biedrību “Liel. Barons”, radot svētku noformējumu, foto un radošās darbnīcas muižas svētkiem. Paldies par īstu balli, kurā varam izdejot dejas kā filmās – polonēzi, Vīnes valsi, tango, kadriļu, mazurku un justies īpaši. Paldies Jelgavas novadam par svētkiem!

 

Starp citu, no šodienas piedāvājam tieši Jums noformētu FOTO stūri Lielvircavas muižā Jūsu īpašajiem svētku mirkļiem kopā ar draudzenēm, ģimeni, bērniem! Svētki, lai tie būtu mazi vai lieli, – laulības, kristības, dzimšanas dienas svinības, kāda īpaša jubileja, tējas pēcpusdiena ar draudzenēm vai vienkārši dzīves svinēšanai, ir pelnījusi būt neaizmirstama!

Darbnīcu piedāvājums un foto rezervācija pa tālruni: 20097092 (Dace) vai 28758947 (Zanda).
Uz tikšanos muižā ar īpašu auru un mīlestību pret ikvienu ceļotāju!

 

(c) Linda Strauta Brauere/ KMC “Nātre” foto

 

Saturs tiek aizsargāts.