Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

Noslēdzies otrais “Pludmales festiņš”

Lai gan šķita, ka šī nedēļas nogale nebūs nekāds izņēmums lietainajai vasaras sezonai un pasākums, iespējams būs jāatceļ, tomēr 9. jūlijā viss notika kā plānots un “Pludmales festiņš” uzņēma vēl neredzētus apgriezienus. Uz otro šīs vasaras “Pludmales festiņu”, ko organizē Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību „Kultūras un mākslas centrs „Nātre”, Lielupes promenādē pulcējās drosmīgākās un atraktīvākās jelgavnieku ģimenes.

Fotogrāfe: © Linda Strauta-Brauere

“Pludmales festiņš” ir trīs stundu pasākums ar pievienoto vērtību, lai mudinātu jelgavniekus pavadīt kvalitatīvu laiku kopā ar savu ģimeni – bērniem, jauniešiem, vecākiem, vecvecākiem un draugiem, vienlaikus aktīvi darbojoties kādā no septiņām “salām” – radošajā, info, spēļu, vēderprieku, ūdens, bērnu vai ģimenes.

Pēdējais šīs vasaras “Pludmales festiņš” notiks 19. augustā.
Lai šo pasākumu veidotu vēl interesantāku un kvalitatīvāku, organizatori aicina jelgavniekus izteikt savus komentārus par “Pludmales festiņu” šeit: Aptauja

Ģimenes pasākumu “Pludmales festiņš” organizē Jelgavas pilsēta sadarbībā ar biedrību „Kultūras un mākslas centrs „Nātre””. Pasākumu atbalsta Bērnu un jauniešu attīstības centrs “Bambino”, biedrība “REMOSS”, SUPX.LV . Ieeja pasākumā bez maksas.

Fotogrāfe: © Linda Strauta-Brauere

Saistītie raksti par “Pludmales festiņu”:

PLUDMALES FESTIŅŠ Augustā PLUDMALES FESTIŅŠ Jūlijā PLUDMALES FESTIŅŠ Jūnijā

Saturs tiek aizsargāts.