Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

Noslēdzies pirmais “Pludmales festiņš” Jelgavā

Svētdien, 18. jūnijā aizvadīts pirmais šīs vasaras “Pludmales festiņš” Jelgavas promenādē pulcējot teju 600 apmeklētāju – ģimenes, bērnus un jauniešus. Un mūsu kultūras un mākslas centram “Nātre” ir varens lepnums par šādu rezultātu, jo bijām daļa no pasākuma koncepcijas autoriem un svētku realizētājiem. Paldies Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde par uzticību un lielisko kopdarbu!

Trīs stundu laikā no pulksten 12:00 līdz 15:00 ikviens jelgavnieks bija aicināts piedalīties kādā no “Pludmales festiņa” bezmaksas aktivitātēm. Visa promenade tika sadalīta septiņās dažādās “Salās”, kurās varēja sportot, spēlēt gan tradicionālās, gan pavisam citādas spēles, radoši darboties, pārbaudīt savu veiklību individuālajās vai ģimenes stafetēs, mācīties braukt ar SUPx deli, vai lēkāt piepūšamajās atrakcijās ar īpašu “Pludmales festiņa” piedāvājumu. Un kas gan bez festivāla, kurā nevarētu arī īpaši saposties svētku tērpos! Tāpēc festiņa laikā KMC “Nātre” radošajās darbnīcās bija iespēja pagatavot festivāla rotas, apgleznot seju, radot īpašu svētku atmosfēru. Tikai “nātres” darbnīcās bija iespēja radīt savu mazo akvāriju, kā arī radīt īpašu ūdens pasauli keramikas darbnīcā! Tāpēc MILZĪGS PALDIES  visai nātrotajai komandai – Dacei Indrika, Santai Polītei, Inai Bauermeisterei, Agnesei Anstrātei, Ilonai Brizgai, Anastasijai Ciesai, Kristai Kristiānai Kristapsonei, Marijai Čopai, Karīnai un Evijai Rihterei, un, protams, Lindai Strautai – Brauerei par lielisko mirkļu tveršanu.

“Pludmales festiņā” ikvienam bija iespēja atrast ko interesantu tieši savām vēlmēm, vienlaikus atraktīvā un pozitīvā gaisotnē pavadīt lielisku nedēļas nogali kopā ar savu ģimeni un draugiem. Bet paši atraktīvākie – saņēma košas balvas “Pludmales festiņa” lielajā loterijā!

Pasākums turpmāk notiks vienu reizi mēnesī Jelgavas promenāde – svētdien, 9. jūlijā un sestdien, 19. augustā. Taču, lai šo pasākumu padarītu vēl kolosālāku, priecāsimies, ja sniegsiet nātrīgu komentāru te: Aptauja.

Visi “Pludmales festiņa” pasākumi ir bez maksas. Vairāk informācijas: www.jelgava.lv un www.sip.jelgava.lv.

Ģimenes pasākumu “Pludmales festiņš” organizē Jelgavas pilsēta sadarbībā ar biedrību „Kultūras un mākslas centrs „Nātre””. Pasākumu atbalsta Bērnu un jauniešu attīstības centrs “Bambino”, biedrība “REMOSS”, SUPX.LV .

Uz tikšanos nākamajā “PLUDMALES FESTIŅĀ” 9. jūlijā!

Fotogrāfe: © Linda Strauta-Brauere

Saistītie raksti par “Pludmales festiņu”:

PLUDMALES FESTIŅŠ Augustā PLUDMALES FESTIŅŠ Jūlijā PLUDMALES FESTIŅŠ Jūnijā

Saturs tiek aizsargāts.