SVĒTKI&PASĀKUMI

BĒRNU BALLĪTES
KĀZAS
KRISTĪBAS
DĀRZA SVĒTKI UN JUBILEJAS
MUIŽAS SVĒTKI
PILSĒTAS SVĒTKI
ZIEMASSVĒTKU UN JAUNGADA PASĀKUMI

 

13.07.2019.
Noslēdzies “Pludmales Festiņš” 2019 (FOTO)

Jau trešo gadu, sākoties vasaras brīvlaikam, ikviens – mazs vai liels – tika aicināts uz, iespējams, ģimeniskāko pasākumu Jelgavā – “Pludmales festiņu 2019”. Un mums – Kultūras un mākslas centram “Nātre” – jau kopš 2017. gada ir bijis tas gods kopā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrības integrācijas pārvaldi radīt unikālu koncepta pasākumu, īstu vasaras piedzīvojumu Jelgavas promenādē. Šogad ģimenes pasākumi notika karstākajos vasaras mēnešos – 16. jūnijā un 13. jūlijā.

Lasīt vairāk >

 


10.06.2019.
Ģimenes pasākums Jelgavā “Pludmales Festiņš”

Sākoties vasaras brīvlaikam, jau trešo gadu Jelgavas ģimenes aicinātas uz lielisku kopā būšanu un brīvdienas pavadīšanu “Pludmales festiņā”. Tas ir atraktīvs pasākums visai ģimenei un draugiem, ko organizē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību „Kultūras un mākslas centrs „Nātre””. Šovasar aicinām uz diviem “Pludmales festiņiem” – 16.jūnijā un 13.jūlijā no pulksten 12:00 līdz 15:00 Lielupes promenādē. Dalība pasākumā – bez maksas.

Lasīt vairāk >

 


26.07.2018.
Jūlija “Pludmales festiņā 2018” – vēl vairāk prieka un jautrības

Kad virs galvas zilas debesis, saule karsē kā nekad un klāt nedēļas nogale, nav nekā foršāka, kā doties uz Jelgavas promenādi, lai piedalītos jautrākajā un pozitīvākajā ģimenes pasākumā “Pludmales festiņš 2018”. Tu jautāsi, ko mēs darījām šai 15. jūlija pēcpusdienā? Nāc un piedalies Jelgavas promenādē un pludmalē – 18.augustā no pulksten 12:00 līdz 15:00.

Lasīt vairāk >

 


26.06.2018.
Ģimenes pasākums “Pludmales festiņš 2018” atgriežas Jelgavā

Sākoties vasaras sezonai, Jelgavas pilsētā atgriežas “Pludmales festiņš” – atraktīvs pasākums visai ģimenei, kā arī bērniem un jauniešiem, lai pozitīvā gaisotnē aktīvi darbotos, sportotu, izglītotos, baudītu veselības kokteiļus un pavadītu laiku kopā. Arī šovasar “Pludmales festiņš” notiks vienu reizi mēnesī Jelgavas promenādē un pludmalē – 30.jūnijā, 15.jūlijā un 18.augustā no pulksten 12:00 līdz 15:00.

Lasīt vairāk >

 


12.05.2018.
Muižas ziedu balle

Kad daba mostas un viss atmirdz košākajos ziedos, ceriņu un ābeļziedu smaržās, var sākties burvīgo vasaras vakaru baudīšanas laiks. Bet ZIEDU BALLE Lielvircavas muižā ir īsta pasaka. Tad ikviens var izdejot savas mīļākās 19. gadsimta dejas, veidot ziedu rotas un uzņemt skaistākos vasaras foto muižas īpašajā stilā.

Lasīt vairāk >

 


13.01.2018
Brīnumi notiek, vai ne?

Mums allaž bijusi pārliecība, ka ar prieku un mīlestību vienmēr jādalās, lai būtu vairāk! Vienmēr bijusi arī otra atziņa, ka mēs mīlam svētkus un satikšanos. Tādēļ mirklī starp brīnumu gaidošiem Ziemassvētkiem un brīdī, kad esam pārsteidzošā neziņā gaidot, kāds būs Jaunais 2018. gads, nolēmām sarīkot svētkus gan sev, gan mūsu draugiem un sadarbības partneriem.

Lasīt vairāk >