Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

SOCIĀLĀ UZŅĒMĒJDARBĪBA

Kopš 2018. gada Kultūras un mākslas centrs „Nātre” ( KMC Nātre) ir Latvijas sociālās uzņēmējdarbības biedru organizācija (sua.lv).

KMC Nātre apvieno traki radošas, profesionālas un pozitīvas personības ar lielisku humora izjūtu, kurām ik dienas niez domas un rokas, lai radītu ko jaunu. Mēs to saucam par „kultūrniezi”.

Mūsu misija ir laikmetīgās mākslas popularizēšana, izglītošana par aktuālajiem procesiem sabiedrībā un ikvienas personības pilnveidošana. Gluži tāpat
kā sociālie uzņēmēji, mēs aicinām cilvēkus domāt ilgtermiņā un radīt preces, pakalpojumus vai notikumus ar pievienoto vērtību.

Savā darbībā mēs iesaistām gan dažādu paaudžu cilvēkus, gan cilvēkus ar invaliditāti un cieši sadarbojamies ar nevalstisko, privāto un pašvaldības sektoru. Un vēl – mums ir tiešām jaudīgs personāls, kas Tavu notikumu radīšanā ieliks ne tikai pūles, bet arī sirdi!

SADARBOJIES AR MUMS!

Mūsu jaunie mākslinieki, dizaineri, fotogrāfi, video meistari un pedagogi rīko kultūras un mākslas pasākumus, konceptpasākumus, radošās darbnīcas un meistarklases, karjeras pasākumus, svētkus un to noformējumu, kā arī košus izbraukuma fotostūrus brīnišķīgām atmiņām.

Aicini ciemos un mēs novadīsim aizraujošu radošo darbnīcu, iesaistot visdažādāko paaudžu cilvēkus tavam pasākumam!

Mēs mācām iejusties to ādā, kuri ir bezgala talantīgi, lai gan pasauli teju neredz. Atļausim pielaikot simulāciju brilles, lai zini, kā klājas tiem, kuriem ir pilnīgi vai daļēji liegta redze.

Radošā darbnīca ES Mājā
Radošā darbnīca Kalnciema tirgū
Lekcija LM un LSUA pasākumā

SATIEC SOCIĀLĀS UZŅĒMĒJDARBĪBAS VĒSTNIECI!

Mūsu KMC Nātre valdes priekšsēdētāja DACE INDRIKA ir Sociālās uzņēmējdarbības vēstniece Latvijā ar plašu pieredzi dažādu lekciju un semināru, kā arī pasākumu un radošo darbnīcu organizēšanā par sociālo uzņēmējdarbību Latvijā, Eiropā un pasaulē.

2019. gadā viņa tika nominēta Amerikas vēstniecības programmā kā vienīgā no pieciem jaunajiem līderiem Eiropas Savienībā pasākumā “Sociālie uzņēmēji Amerikas Savienotajās valstīs” (International Visitors leadership program “Social entrepreneurs in the United States”, pārstāvot Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju 24 pasaules valstu vidū un gūstot plašu ieskatu par sociālo uzņēmējdarbības attīstību Amerikā.

Sazinies ar mums un aicini uz saviem semināriem, pasākumiem, skolām, lekcijām vai iedvesmas pēcpusdienām mūsu vēstnieci arī Tu!

„Nav mazu vai nesvarīgu notikumu. Mēs ticam, ka ikviens mazs, „nātrīgs” dzēlieniņš ir tikai sākums LIELĀM pārmaiņām, LIELIEM darbiem un šķietami neiespējamām idejām! Un ļoti iespējams, ka cilvēks, ar kuru vari dalīt lielākos smieklus, būs tavs labākais uzņēmuma partneris… Jo jāstrādā un jārada LIELI NOTIKUMI ar prieku! Bēdīgs sociālais uzņēmējs nav interesants! Īstas pārmaiņas nes prieku un īpašu starojumu, kas aplipina citus!”

Dace Indrika,
Kultūras un mākslas centrs „Nātre”
valdes priekšsēdētāja

Vairāk par SU vēstniekiem uzzini šeit

Saturs tiek aizsargāts.