Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

12 ZIEMAS STĀSTI

Tieši četrus gadus atpakaļ mums “Kultūras un mākslas centram “Nātre” bija ideja veidot stāstu sēriju par izcilām kultūras un mākslas personībām Latvijā, kuras augušas, skolojušās vai joprojām aktīvi darbojas Jelgavā. Nu Latvijas simtgadē sadarbībā ar Jelgavas novada biedrību “Dimzēni” kopīgi radījām jaunu stāstu sēriju, vēstot ne tikai par pilsētas, bet arī novada cilvēkiem, kuri tieši šobrīd sniedz savu ieguldījumu Zemgales attīstībā, darot savus sirds darbus, mīlot savu dzimteni un ticot, ka Latvija ir labākā valsts pasaulē.

“12 ZIEMAS STĀSTI” ir fotogrāfiju izstāde, par, mūsuprāt, īstiem iedvesmas cilvēkiem – kultūrā, amatniecībā, dārzniecībā, zinātnē, reliģijā, izglītībā, kino, pilsoniskajā audzināšanā,  literatūrā, dejā, mākslā, galdniecībā un vienkārši dzīves dzīvošanā. Brīnišķīgā sadarbībā ar fotogrāfu Gati Indrēvicu mums patiesi izdevies uzburt Ziemas ainiņas, fotogrāfējot stāstu varoņus, viņuprāt, iedvesmojošākajās, īpašākajās, personiskākajās un mīļākajās vietās Jelgavā un Jelgavas novadā, lai tās aplūkojot, ikviens dotos mazā ceļojumā pa Zemgali, bet galu galā – arī pie sevis.

Paldies, Lindai un Kārlim Freibergiem, Alfrēdam Indrikam, Ausmai Spalviņai, Madlēnai Bratkus, Elīnai Apsītei, Zandai Zariņai, Dacei Indrikai, Andrejam Vītoliņam, Lienei Strautai, Uldim Dūmiņam, Inai Alsiņai, Guntim Vītoliņam, Edvardam Pavlovskim, Rūtai Kronbergai par uzticēšanos un dalīšanos ar saviem stātiem.

 

Izstāde no 17. decembra vienu mēnesi skatāma Jelgavas novada Lielvircavas muižā.

Izstāde «12 ZIEMAS STĀSTI» (Līguma Nr. KMP/13) tapusi ar Kultūras ministrija un Zemgales nevalstisko organizāciju centra finansiālu atbalstu. To organizē biedrība «Dimzēni » sadarbībā ar Kultūras un mākslas centru «Nātre » 

 

© Biedrība “Dimzēni”
© Kultūras un mākslas centrs “Nātre”
© Gatis Indrēvis, foto

Saturs tiek aizsargāts.