Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

SVĒTKI UN PASĀKUMI

Mēs mīlam svētkus, iedvesmojošus pasākumus un lielisku kompāniju! Tāpēc Kultūras un mākslas centrs “Nātre” tos radām gan paši, gan steidzam palīgā arī mūsu draugiem, cīņu biedriem, sadarbības partneriem vai ikvienam, kuram patīk mūsu stils, gaume, personiskā attieksme un vienmēr pozitīvā atmosfēra.

Kopā esam veidojuši gan pilsētas svētkus ģimenēm (Pludmales Festiņš), gan mākslas simpozijus, izstādes un radošās darbnīcas, gan dekorējuši visdažādākos pasākumus un ceremonijas – no bērnu ballītēm un kāzu svinībām līdz balvu pasniegšanas ceremonijām. Un ziniet ko? Nav svarīgi, cik grandiozi vai mazi ir svētki! Mēs piedalāmies, jo vienkārši par visu vairāk mīlam to, ko darām! Mīlam uzburt kultūras smaržu un piešķirt tai nedaudz mākslas garšas!

JAUNU PASĀKUMU RADĪŠANA

“PLUDMALES FESTIŅŠ” ir ģimeniskākais pasākums Jelgavā, ko KMC Nātre kopā ar Jelgavas domes Sabiedrības integrācijas pārvaldi visas vasaras garumā organizēja Jelgavas promenādē, pulcējot teju 1500 dalībniekus – no maziem bērniem līdz senioriem. Pasākuma mērķis – radīt kvalitatīvus, atraktīvus un pozitīvus svētkus ģimenēm ar pievienoto vērtību.
ĢIMENES PASĀKUMS “PLUDMALES FESTIŅŠ” 2017
ĢIMENES PASĀKUMS “PLUDMALES FESTIŅŠ” 2018

DEKORĒJAM SVĒTKUS UN PASĀKUMUS

LABĀKAIS DARBĀ AR JAUNATNI 2016 ir īsti svētki jaunatnes jomā strādājošajiem, ko ik divus gadus organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Jaunatnes Starptautisko Programmu Aģentūru, Latvijas Jaunatnes padomi, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2016. Kultūras un mākslas centram “Nātre” ir ārkārtīgi liels gods un prieks veidot pilnu svētku māksliniecisko konceptu un noformējumu – no galda klājuma līdz skatuves dekorācijām un svinību zāles iekārtojumam.
IZM CEREMONIJA “LABĀKAIS DARBĀ AR JAUNATNI 2016”

LAULĪBU CEREMONIJAS

Mīlestības svētkiem jākļūst par laimīgāko un priecīgāko dzīves dienu! Iespējams, zinot “nātrīgo” humora dzirksti un radošo prātu, esam kļuvušas par dažu īpašāko dienu krāšņotājām. Šos uzaicinājumus gaidām ar patiesu prieku! Un ziniet ko? Viss izdosies lieliski!
KĀZAS

 

Svētki un pasākumi

Saturs tiek aizsargāts.