Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

ZEMGALES NEVALSTISKO ORGANIZĀCIJU FORUMS

Kā leģenda vēsta, tad reizi gadā DARĪTĀJI NO VISAS ZEMGALES satiekas vienuviet – šogad vietā, kur jūties kā mazajā kaleidoskopā, – “Līzaros”(Jelgavas novads).
Šeit ikviena skatienu piesaista krāsas un formas, tas radošums un vēriens, kurā cilveki darbojas, radot vietu, kurā apvienojas kaut kas no Zemgales lauku plašumiem, Sicīlijas krāsām un mazliet no Luvras piramīdas! Tāpēc aktīvākajām Zemgales un Latvijas nevalstiskajā organizācijām, kas darbojas lokāli un starptautiski, šī bija ideāla vieta, lai no 9. līdz 10. augustam te norisinātos “Darītāju notikums – Zemgales nevalstisko organizāciju forums“! Tajā bija iespējams it viss – būt pārsteigtam par jaunatklāto (par mediāciju kopā ar Ullu Zumentu – Stīlu, par publisko tēlu kopā ar Kristīni Menniku, par aktuālo NVO sektorā kopā ar Uldi Dūmiņu un Rasmu Pīpiķi, par jaunāko kultūrā tieši no Kultūras ministrijas pārstāvjiem, u.c.)!

Mēs, Kultūras un mākslas centrs “Nātre” bijām priecīgi par atkalsatikšanos ar 50 aktīvākajām Latvijas nevalstiskajām organizācijām un atgriezties mājās mazliet pieredzējušākam un iedvesmas pilnām!

Paldies Zemgales Nevalstisko organizāciju centram par šo notikumu!

© ZNVOC, foto