Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

BALTU CILTIS: DANČI UN SPEĶIS

Kas gan būtu īstas Latvijas dzimšanas dienas svinības bez kārtīgas uzēšanas, izklaides un latvju dančiem!?

Tieši tāpēc Kultūras un mākslas centram “Nātre” ir gods aicināt uz īpašu kultūras notikumu Latviajs simtgades priekšvakarā – “BALTU CILTIS: DANČI UN SPEĶIS” piektdien, 16. novembrī pl. 20:00 Jelgavā – vietā, kas savā izcilībā pulcinājusi tuvus un tālus cilšu pārstāvjus pie viena saimes galda vairāk nekā 45 gadu garumā (Lauktehnikas ēdnīca, Akadēmijas iela 8d).

Kultūras notikumā ikvienam būs iespēja piedzīvot ko nebijušu:
1) noskatīties, mūsuprāt, Latviskāko simtgades filmu, kas nominēta arī Lielā Kristapa balvai kā labākā pilnmetrāžas dokumentālā filma
2018. gadā – “BALTU CILTIS/ EIROPAS PĒDĒJIE PAGĀNI”

2) satikties ar filmas radošo komandu – BRĀĻIEM ĀBELĒM – Lauri, Raiti un Mārci (režisori, operatori un filmas idejas autori)
3) brangi uzēst un, protams, izdancāties labākajās latviešu tradīcijās kopā ar folkloras kopu “Svitene”

Nu, ko saki?
Ķer biļetes ekase.lv un nāc pulkā!

Baltu ciltis (vienkāršā biļete): 16 EUR
Cenā iekļauta plašā kultūras programma un, protams, saimes svētku vakariņas – Lārsa zupa un Zemgales lauku veltes ar vistas kāju (varbūt ar knipucīti speķa)

Baltu ciltis (svētku biļete): 25 EUR
Cenā iekļauts, pirmkārt, koka galds, ap kuru pulcēties visa vakara garumā, danči un vakariņas, kā arī stiprināta latvju dzira ar brangām uzkodām filmas skatīšanās laikā …

Ko vilkt mugurā?
Kā jau svētkos – visi nāk smuki, latviski, tērpti linu maisos vai dārgos tautas tērpos. Tas gan pēc katra rocības un gaumes, tomēr .. jo vairāk piedomāsi, pats būsi priecīgāks!

Līdz ar biļešu iegādi apmeklētājs piekrīt, ka pasākuma “Baltu ciltis: danči un speķis” norises laikā var tikt fotografēts un filmēts un viņa attēls var tikt izmantots komerciālos un reklāmas nolūkos bez atlīdzības izmaksas vai autortiesību piemērošanas.

Ieeja no 10 gadiem.

Kultūras notikumu “Baltu ciltis: Danči un speķis” organizē SIA “Nātre” sadarbībā ar SIA “Tritone Studio”.
© Baltu Ciltis:Danči un Speķis
© Kultūras un mākslas centrs “Nātre”
© Tritone Studio