Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

FEBRUĀRA „CEPUMĀ” – PAR SPORTA KARJERU – KASPARS KAMBALA

Februārī “Cepums ar slavenību” aicina uz motivējošu sarunu, kā sasniegt mērķus un nepadoties grūtībām, tādēļ viesos nāks neviens cits kā savējais – jelgavnieks,  iepazīts kā basketbolists un bokseris  – Kaspars Kambala. Viņš šobrīd aktīvi gatavojas savai pirmajai boksa cīņai Latvijā, bet savu aktiermeistarību parādījis arī Latvijas simtgades skatītākajā  filmā “Homo Novus”. Sarunas par sporta karjeru un sekošanu saviem sapņiem jau ceturtdien 28. februārī pl. 18:00 kafejnīcas “Silva” 2. stāvā (Jelgava, Driksas iela 7/9).

 Basketbola spēle Kasparu aizrāvusi kopš bērnības, gūti arī panākumi, tādēļ 17 gados šo talantu viņš devies attīstīt uz Ameriku. Tur Kaspars ieguvis augstāko izglītību Nevadas universitātē Lasvegasā. Pēc universitātes absolvēšanas Kaspars Kambala spēlējis tādos pasaules mēroga klubos kā Stambulas “Efes Pilsen”, Madrides “Real”, Kazaņas UNICS un Stambulas “Fenerbahçe”. Pārstāvējis arī Latvijas valstsvienību. Šī gada 23. janvārī aizvadījis pēdējo basketbola spēli OlyBet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas regulārā čempionāta mačā. 2014. gadā izdevis savu autobiogrāfisko grāmatu  – “Kambala…, āmen!”. Šobrīd ar jaunu sparu  atgriezies boksa ringā.

“Cepums ar Slavenību” februāra pasākums būs jaudīgs, tādēļ jaunieši uz īpašu stāstu vakaru aicināti jau 28. februārī, lai uzdotu sevis interesējošo jautājumu Kasparam Kambalam klātienē un uzzinātu par boksa un basketbola aizkulisēm un viņa ikdienas aktīvo dzīvesveidu.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc organizatori aicina savu dalību rezervēt, piesakoties tiešsaistē: http://ej.uz/cepumsarslavenibu. Seko līdzi arī jaunumiem sociālajos tīklos: facebook.com/cepumsarslavenibu. Papildus informācija: www.natre.lv.

 

 

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē biedrība „Kultūras un mākslas centrs „Nātre”” sadarbībā ar kafejnīcu „Silva”. To atbalsta reklāmas drukas uzņēmums „212”. Pasākums īstenots projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1.kārta”, Nr.9.2.4.2/16/I/085 ietvaros. Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts un uzņemtais materiāls izmantots pasākuma un organizatoru publicitātes materiālos.

Saturs tiek aizsargāts.