Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

Ģimenes pasākums Jelgavā “Pludmales Festiņš”

Sākoties vasaras brīvlaikam, jau trešo gadu Jelgavas ģimenes aicinātas uz lielisku kopā būšanu un brīvdienas pavadīšanu “Pludmales festiņā”. Tas ir atraktīvs pasākums visai ģimenei un draugiem, ko organizē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību „Kultūras un mākslas centrs „Nātre””. Šovasar aicinām uz diviem “Pludmales festiņiem” – 16.jūnijā un 13.jūlijā no pulksten 12:00 līdz 15:00 Lielupes promenādē. Dalība pasākumā – bez maksas.

 “Pludmales festiņš” ir pasākums, kas radīts ar mērķi mudināt ģimenes lietderīgi pavadīt brīvo laiku kopā priecājoties, spēlējoties, aktīvi darbojoties un mazinot laiku, kas veltīts viedierīcēm, pie datoriem vai lielveikalos. “Pludmales festiņš” aicina pozitīvā gaisotnē aktīvi darboties, izpausties radoši, pasportot, izglītoties, baudītu veselības kokteiļus tepat Jelgavā.

Tās ir trīs stundas brīvdienā ar pievienoto vērtību. Kā zināms, Lielupes promenāde ir vieta, kurā pastaigāties, vizināties ar divriteni, peldēties. To visu varēs baudīt arī svētdienā, 16. jūnijā, tomēr bez ierastajām nodarbēm tā tiks papildināta ar citām aktivitātēm. Pasākuma laikā būs interesantas radošās darbnīcas, sporta stafetes gan individuālajās, gan ģimenes disciplīnās, apmācības braukšanai ar SUP dēli, dažādas piepūšamās un ūdens atrakcijas. Būs padomāts arī par izklaidēm pašiem mazākajiem dalībniekiem un senioriem. Aktīvākajiem “Pludmales festiņa” dalībniekiem – balvas un pārsteigumi.

Ikvienam jelgavniekam “Pludmales festiņā” būs iespēja piedalīties arī Veselības Veicināšanas programmā, proti, piedalīties āra vingrošanā senioriem profesionāla trenera vadībā, veikt veselības eksprestestus – noteikt cukura, holesterīna līmeni asinīs, izmērīt asinsspiedienu u.c., kā arī piedalīties veselīga uztura darbnīcās un pagatavot veselības kokteiļus un citus našķus. Paralēli sporta aktivitātēm un spēlēm, būs iespēja izglītot arī prātu, apmeklējot izglītojošas lekcijas, kas katrā no “Pludmales festiņiem” būs par atšķirīgu tēmu.

Neapšaubāmi, ka ikviena pasākuma, kas notiek brīvā dabā, izdošanās atkarīga no laikapstākļiem. Tomēr organizatori cer uz labvēlīgu laika prognozi un pozitīvi noskaņotiem pasākuma apmeklētājiem, kuru galvenais mērķis ir labi pavadīts laiks kopā ar savu ģimeni – bērniem, jauniešiem, vecākiem, vecvecākiem un draugiem.

Ģimenes pasākumu “Pludmales festiņš” organizē Jelgavas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar biedrību „Kultūras un mākslas centrs „Nātre””. Pasākumu atbalsta Bērnu un jauniešu attīstības centrs “Bambino”, SUPX.LV, biedrība “REMOSS”. Aktivitātes Veselības veicināšanas programmas ietvaros tiek īstenotas ar projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1.kārta” Nr.9.2.4.2/16/I/085 finansiālu atbalstu.

Organizatori informē – pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma. 

 

Saturs tiek aizsargāts.