Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

JAUNUMI_OLD

 

20.08.2019.
3. Labsajūtas festivāls “ESI” Jelgavā – JAU TUVOJAS! (PROGRAMMA)

Augusta beigās ikviens aicināts izzināt veselīgu dzīvesveidu vairāk nekā 30 izglītojošas nodarbības un aktivitātes. Uztura meistarklases, diskusijas un lekcijas ar Latvijas vadošajiem ekspertiem trešajā Labsajūtas festivālā “ESI”, kas notiks sestdien, 31. augustā no pl. 11:00 līdz 15:30 skvērā aiz kultūras nama. Ieeja pasākumā bez maksas. Labsajūtas festivāls “ESI” notiek jau trešo gadu un izpelnījies jelgavnieku un pilsētas viesu atzinību. Festivālā aicinot piedalīties ikvienu, neraugoties uz savu vecumu un interesēm, visa pasākuma teritorija tiks sadalīta dažādās interešu zonās, lai gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie un seniori varētu atrast sevis interesējošo tēmu, piedalīties sporta aktivitātēs, dažādās nodarbībās un lekcijās.

Lasīt vairāk >

 


 

13.07.2019.
Noslēdzies “Pludmales Festiņš” 2019 (FOTO)

Jau trešo gadu, sākoties vasaras brīvlaikam, ikviens – mazs vai liels – tika aicināts uz, iespējams, ģimeniskāko pasākumu Jelgavā – “Pludmales festiņu 2019”. Un mums – Kultūras un mākslas centram “Nātre” – jau kopš 2017. gada ir bijis tas gods kopā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrības integrācijas pārvaldi radīt unikālu koncepta pasākumu, īstu vasaras piedzīvojumu Jelgavas promenādē. Šogad ģimenes pasākumi notika karstākajos vasaras mēnešos – 16. jūnijā un 13. jūlijā.

Lasīt vairāk >

 


 

05.07.2019.
Ceļotājas piezīmes  (FOTO)

Nu ko, “Nātre” kā tāds virpuļviesulēns ir padzīvojusies te Zaļeniekos Zemgales līdzenumā, te Vidzemes pakalnu Dieva auss pilsētā Līgatnē, te arhitektu mekā Aizputē, Kurzemes pusē, netieši – arī daudzos citos Latvijas stūros un nostūros. Ķerot iedvesmu un savējos.

Lasīt vairāk >

 


 

10.06.2019.
Ģimenes pasākums Jelgavā “Pludmales Festiņš”

Sākoties vasaras brīvlaikam, jau trešo gadu Jelgavas ģimenes aicinātas uz lielisku kopā būšanu un brīvdienas pavadīšanu “Pludmales festiņā”. Tas ir atraktīvs pasākums visai ģimenei un draugiem, ko organizē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību „Kultūras un mākslas centrs „Nātre””. Šovasar aicinām uz diviem “Pludmales festiņiem” – 16.jūnijā un 13.jūlijā no pulksten 12:00 līdz 15:00 Lielupes promenādē. Dalība pasākumā – bez maksas.

Lasīt vairāk >

 


 

03.06.2019.
„CEPUMA”­ SEZONAS NOSLĒGUMĀ – BALTIJAS ČEMPIONS ENDURO – IVO ŠTEINBERGS (FOTO)

Tuvojoties vasarai, arī sarunu cikla “Cepums ar slavenību” sezonas noslēguma pasākums bija ļoti sportisks, enerģisks un pozitīvs, jo ciemos bija Baltijas čempions enduro, Jelgavas Sporta laureāts 2018 – motosportists – IVO ŠTEINBERGS. Sarunas par veselīgu dzīvesveidu, karjeru Latvijā un sekošanu saviem sapņiem notika 29. maijā kafejnīcas “Silva” 2. stāvā (Jelgava, Driksas iela 7/9).

Lasīt vairāk >

 


 

13.03.2019.
Martā ar cepumu rokā TOMS GRĒVIŅŠ!

Martā, tuvojoties pavasarim, arvien aktuālāki top vasaras plāni un dažādi mūzikas festivāli. Tieši tādēļ jaunieši sarunu ciklā “Cepums ar Slavenību” tika aicināti izzināt mūzikas karjeras aizkulises kopā ar pozitīvo un erudīto TOMU GRĒVIŅU. Sarunas par Latvijas un pasaules mūzikas industriju, dīdžeja dzīvi un darbu radio notika 27. martā kafejnīcas “Silva” 2. stāvā.

Lasīt vairāk >

 


 

26.02.2019.
Februāra „Cepums” ar Kasparu Kambalu tiek atcelts!

Februārī “Cepums ar slavenību” aicināja uz motivējošu sarunu, kā sasniegt mērķus un nepadoties grūtībām, tādēļ viesos tika aicināts neviens cits kā savējais – jelgavnieks, iepazīts kā basketbolists un bokseris – Kaspars Kambala. Viņš tobrīd aktīvi gatavojās savai pirmajai boksa cīņai Latvijā, bet savu aktiermeistarību parādījis arī Latvijas simtgades skatītākajā filmā “Homo Novus”. Sarunas par sporta karjeru un sekošanu saviem sapņiem noteikti notiks kādu citureizi.

 

 


 

09.02.2019.
Sieviešu dienā – balle “KĀ TOREIZ … “

8. martā aicinām uz brīnišķīgu balli “KĀ TOREIZ … “, lai kopā dejotu, smietos, kavētos atmiņās, saņemtu ziedus, pucētos, bildētos un svinētu sievišķības svētkus vietā, kas kā īsta kultūras pērle izceļas savā nemainīgā interjērā, kvalitātē un atmosfērā jau teju 45 gadus – Jelgavas Lauktehnikas ēdnīcā. Tāpēc, lai šo unikalitāti nenomāktu, ikviena dāma un kungs aicināti tērpties krimplīna vai ziedu klātās kleitās, šokolādes krāsas uzvalciņos, vestītēs, balles kurpēs un spožās laķenītēs, lai viss būtu “Kā toreiz … “

Lasīt vairāk >

 


 

25.01.2019.
2019. gada pirmajā „Cepumā” – par dzīvi Latvijā “Crossfit Riga” dibinātājs – Manuel Jordan

Jauns iedvesmas pilns gads ir klāt, tāpat arī sarunu cikls “Cepums ar slavenību”. Janvāra pasākums solās būt īsts enerģijas un pozitīvisma lādiņš, jo ciemos nāks Manuels Jordans – meksikānis, kurš vairāk nekā 10 gadus Latviju sauc par savām mājām. Viņš nodibinājis savu uzņēmumu “CrossFit Riga”. Šo gadu laikā Manuels Jordan labi apguvis latviešu valodu un iemīlējis latviešu mūziku. Sarunas par veselīgu dzīvesveidu, karjeru Latvijā un sekošanu saviem sapņiem jau ceturtdien 31. janvārī pl. 18:00, kā allaž kafejnīcas “Silva” 2. stāvā (Jelgava, Driksas iela 7/9).

Lasīt vairāk >

 


 

22.12.2018.
Skaistākā Ziemassvētku balle…

Ziemassvētki ir brīnišķīgs laiks, kad satikt savējos – ģimeni, draugus, paziņas .. un vienkārši būt kopā! Šie mirkļi var būt vienkārši vai pavisam īpaši. Mēs izvēlamies abus, tāpēc ikvienu mīļi ielūdzām uz krāšņāko un vienlaikus mīļāko ZIEMASSSVĒTKU BALLI Lielvircavas muižā šī gada 21. decembrī. (FOTO)

Lasīt vairāk >

 


 

19.12.2018.
“Nātres” desmitgadi atzīmē sajūtu labirintā

“Nātrēm” allaž bijusi svarīga atmosfēra, darbošanās kopā, kā arī dažādu mākslas formu un pasākumu popularizēšana dzīvespriecīgā, bet ne mazāk profesionālā, gaisotnē! Jo, kā vēsta sena Kultūras un mākslas centra “Nātre” leģenda: “Kad niez domas un rokas, lai kaut ko radītu, tad nevar nedarīt!”. Tāpēc īsi pirms gada krāšņākajiem svētkiem, mēs izraudzījāmies vienu no skaistākajām Zemgales novada pērlēm – Lielvircavas muižu – , lai 2018. gada 18. decembrī sapulcinātu vienuviet organizācijas vecos un jaunos draugus, sadarbības parnerus un atbalstītājus gluži neierastā pasākumā – “Citāds seminārs – sajūtu labirints”. (FOTO)

Lasīt vairāk >

 


 

17.12.2018.
Izstāde “12 Ziemas stāsti”

Tieši četrus gadus atpakaļ mums “Kultūras un mākslas centram “Nātre” bija ideja veidot stāstu sēriju par izcilām kultūras un mākslas personībām Latvijā, kuras augušas, skolojušās vai joprojām aktīvi darbojas Jelgavā. Nu Latvijas simtgadē sadarbībā ar Jelgavas novada biedrību “Dimzēni” kopīgi radījām jaunu stāstu sēriju, vēstot ne tikai par pilsētas, bet arī novada cilvēkiem, kuri tieši šobrīd sniedz savu ieguldījumu Zemgales attīstībā, darot savus sirds darbus, mīlot savu dzimteni un ticot, ka Latvija ir labākā valsts pasaulē.

Lasīt vairāk >

 


 

17.12.2018.
Ziemassvētku balle Lielvircavas muižā

Ziemassvētki ir brīnišķīgs laiks, kad satikt savējos – ģimeni, draugus, paziņas .. un vienkārši būt kopā! Šie mirkļi var būt vienkārši vai pavisam īpaši. Mēs izvēlamies abus, tāpēc aicinām uz krāšņāko un vienlaikus mīļāko ZIEMASSSVĒTKU BALLI Lielvircavas muižā šī gada 21. decembrī no pulksten 20:00 līdz pat vēlai nakts stundai.

 


 

10.12.2018.
Muižas meistarklase. Svētku dekori mājai

Ziemassvētki ir brīnišķīgs laiks, kad kopā pulcēties ģimenes vai draugu lokā pie skaisti uzklāta svētku galda. Tāpēc Kultūras un mākslas centram “Nātre” ir gods aicināt uz TREŠO MUIŽAS MEISTARKLASI, lai kopā radītu skaistu SVĒTKU DEKORUS TAVAI MĀJAI UN SVĒTKU GALDAM. Mēs sarūpēsim košākās lentītes, svecītes un visus nepieciešamos materiālus, lai Tu varētu radīt brīnišķīgu svētku noformējumu savām mājām. Tā, protams, var būt arī lieliska dāvana kādam īpašam cilvēkam svētkos.

Lasīt vairāk >

 


 

06.12.2018.
Muižas meistarklase. Svētku kroņi un rotas

Klāt gada krāšņāko svētku un pasākumu laiks, tāpēc Kultūras un mākslas centram “Nātre” ir gods aicināt uz OTRO MUIŽAS MEISTARKLASI, lai kopā radītu brīnišķīgas svētku rotas.
Mēs sarūpēsim košākās lentītes, pērlītes un kristāla gabaliņus, lai Tu varētu uzburt savu balles kroni un piespraudi savam vai pavadoņa tērpam un doties uz skaistāko Ziemassvētku notikumu, tērpusies pašas darinātās rotās.

Lasīt vairāk >

 


 

04.12.2018.
30. jubilejas „CEPUMĀ” ciemos Kārlis Kazāks

Decembris ir svētku un brīnumu laiks. Arī sarunu cikls “Cepums ar Slavenību” ir īsts brīnums, jo 10. decembrī tas atzīmēs jau savu 30. pasākumu! Tāpēc uz sarunu aicināts kāds īpašs viesis – jelgavnieks – Kārlis Kazāks. Iedvesmojošas sarunas par profesijas aizkulisēm, ekspedīcijām un dziesminieka dzīvi Latvijā notiks pirmdien, 10. decembrī pulksten 18:00 kafejnīcas „Silva” konferenču zālē. Vietu skaits ierobežots.

Lasīt vairāk >

 


 

22.11.2018.
Kas gan būtu īstas Latvijas dzimšanas dienas svinības bez kārtīgas uzēšanas, izklaides un latvju dančiem!?

Tieši tāpēc Kultūras un mākslas centram “Nātre” bija patiess gods aicināt uz īpašu kultūras notikumu Latvijas simtgades priekšvakarā – “BALTU CILTIS: DANČI UN SPEĶIS”, lai kopā pulcinātu tuvus un tālus cilšu pārstāvjus pie viena saimes galda ar vistas kāju, cilts zupu, speķi un gardum gardu LABIEŠA namā darinātu alu.

Lasīt vairāk >

 


 

02.11.2018.
Baltu ciltis: Danči un speķis

Kas gan būtu īstas Latvijas dzimšanas dienas svinības bez kārtīgas uzēšanas, izklaides un latvju dančiem!? Tieši tāpēc Kultūras un mākslas centram “Nātre” ir gods aicināt uz īpašu kultūras notikumu Latviajs simtgades priekšvakarā – “BALTU CILTIS: DANČI UN SPEĶIS” piektdien, 16. novembrī pl. 20:00 Jelgavā, Lauktehnikas ēdnīcā (Akadēmijas iela 8d)…

Lasīt vairāk >

 


 

29.10.2018.
Lielvircavā tiek atklāta muižas foto istaba

No šī gada 27. oktobra Lielvircavā tiek atklāta MUIŽAS FOTO ISTABA. Tā arī turpmāk tiks pucēta un iekārtota atbilstoši svētkiem, gadalaikiem, personiski Jūsu vēlmēm, krāsām, svinībām vai uzņēmuma ballītēm! Viss ir iespējams, jo mums patīk radīt svētkus!
Ja vēlies uzņemt kādu skaistu svētku foto vai Ziemassvētku kartiņu, sazinies ar mums

Lasīt vairāk >

 


 

29.10.2018.
Leģendu nakts 2018 LIELVIRCAVAS MUIŽĀ

Tādā kā LEĢENDU NAKTS ir tikai reizi gadā! Tas ir krāšņākais piļu un muižu pasākums Latvijā! Arī šogad, 27. oktobrī svētki bija brīnumaini! Un ziniet, Kultūras un mākslas centram “Nātre” bija patiess prieks saņemt ielūgumu no Lielvircavas muižas saimniekiem uzburt svētkus tieši šeit!

Lasīt vairāk >

 


 

20.10.2018.
Vakariņas ar bērnības garšu jeb Bille un pankūkas

Kultūras un mākslas centram “Nātre” bija gods radīt vēl vienu brīnišķīgu kino vakaru “BILLE UN PANKŪKAS”. Tieši šī notikuma dēļ vietā ar, iespējams, lielāko nostaļģiju par aizgājušo laiku spožumu un nekādas liekas greznības … bija atkal dzīvi ULMAŅLAIKI ..

Lasīt vairāk >

 


 

09.10.2018.
Klāt Leģendu nakts!

Klāt noslēpumainākais un gaidītākais gada pasākums Latvijas muižās un pilīs – LEĢENDU NAKTS 2018. Arī šoreiz, Lielvircavas muiža vērs durvis jaunām leģendām, stātiem un pārsteigumiem par modi, mūziku, gaumi un tradīcijām cilvēku ikdienā un dzīvi muižās…

Lasīt vairāk >

 


 

09.10.2018.
Kino vakars lauktehnikas ēdnīcā – “Bille un pankūkas”

Kino notikums “BILLE & PANKŪKAS” būs stāsts par 30to gadu Latviju, mazo Billi un bērnības garšu … omes gardumgardajām pankūkām, vafelēm un cukurgailīšiem, un mazliet rūgteno cigoriņu kapiju … gluži kā pats Billes dzīves stāsts.

Lasīt vairāk >

 


 

03.10.2018.
Jaunajā rudens “Cepumā” – par karavīra dzīvi un ikdienu

Tuvojoties Latvijas simtgadei, laiks izzināt patriotiskākos notikumus un profesiju aizkulises arī sarunu ciklā “Cepums ar Slavenību”. Atsākot rudens sezonu, uz pirmo “Cepumu” jaunieši tiek aicināti tikties ar karavīru, vienu no diviem Nacionālo Bruņoto spēku mediju fotogrāfiem, kā arī grupas “AUĻI” mūziķi – virsseržantu GATI INDRĒVICU.

Lasīt vairāk >

 


 

02.10.2018.
“Kriminālā ekselence ēdnīcā” norisinās jau otro reizi!

Bija tiešām ekselenti, bet .. lai kā citiem likās, ka ēdnīca ir bezizmēra un kotletes vienmēr papilnam, tā nav! Bet, vai mums kompota žēl? Ak, nē! Tāpēc, cienot savu skatītāju un pasākumu fanus, brīnišķīgā 28. septembra piektdienas vakarā KRIMINĀLĀ EKSELENCE ĒDNĪCĀ ATGRIEZĀS!!!!

Lasīt vairāk >

 


 

14.09.2018.
“Kriminālā ekselence ēdnīcā” atgriežas

Augusta beigās karstākie kino un kotlešu fani pulcējās neaizmistamā vakarā, lai baudītu unikālu pasākumu – “KRIMINĀLĀ EKSELENCE ĒDNĪCĀ”. Bija tiešām ekselenti, bet .. lai kā citiem likās, ka ēdnīca ir bezizmēra un kotletes vienmēr papilnam, tā nav! Bet, vai ta mums kompota žēl? Ak, nē!

Lasīt vairāk >

 


 

14.08.2018.
“Kriminālā ekselence ēdnīcā” – jau sākumā bija skaidrs, ka būs kruti…

KMC “Nātre” ir absolūts gods piedāvāt šīs vasaras lielāko kriminālo notikumu jeb pasākumu, kas vienkārši “noraus jumtu” – KRIMINĀLĀ EKSELENCE ĒDNĪCĀ”.Tas ir īpašs notikums, kas jau augusta beigās, 24. augustā pārsteigs gan rīkotājus, gan organizatorus tik daudzo apstākļu un sakritību, kā arī nebijušo notikumu dēļ.

Lasīt vairāk >

 


 

10.08.2018.
Darītāju notikums – Zemgales nevalstisko organizāciju forums

Kā leģenda vēsta, tad reizi gadā DARĪTĀJI NO VISAS ZEMGALES satiekas vienuviet – šogad vietā, kur jūties kā mazajā kaleidoskopā, – “Līzaros”(Jelgavas novads).

Lasīt vairāk >

 


 

06.08.2018.
“Nātri” uzņem Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijā

Ar īpašu gandarīju un lepnumu varam pavēstīt, ka Kultūras un mākslas centrs “Nātre” oficiāli uzņemts Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijā (LSUA). Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija ir biedru organizācija, kuru 2015. gada rudenī dibinājušas 5 organizācijas…

Lasīt vairāk >

 


 

05.08.2018.
“Nātre” dodas uz Sociālās uzņēmējdarbības vēstnieku Akadēmiju Cēsīs

Kultūras un mākslas centram “Nātre” allaž bijis prieks un lepnums nest Sociālās uzņēmējdarbības karogu Latvijā, jo tās ir tās vērtības, kam ticam, ko vēlamies vairot un stāstīt arī citiem, bez īpašiem tituliem un apliecinājumiem! Tomēr ir patiesi brīnišķīgi apzināties, ka visā Latvijā ir vēl citas organizācijas un radoši dažādu jomu profesionāļi…

Lasīt vairāk >

 


 

26.07.2018.
Jūlija “Pludmales festiņā 2018” – vēl vairāk prieka un jautrības

Kad virs galvas zilas debesis, saule karsē kā nekad un klāt nedēļas nogale, nav nekā foršāka, kā doties uz Jelgavas promenādi, lai piedalītos jautrākajā un pozitīvākajā ģimenes pasākumā “Pludmales festiņš 2018”. Tu jautāsi, ko mēs darījām šai 15. jūlija pēcpusdienā? Nāc un piedalies Jelgavas promenādē un pludmalē – 18.augustā no pulksten 12:00 līdz 15:00.

Lasīt vairāk >

 


 

25.07.2018.
Bērni – tie ir svētki!

Nav lielāka brīnuma pasaulē kā bērns! Tieši tāpēc katra dzimšanas diena ir pelnījusi būt par gada notikumu, kam no sirds gatavoties, kad padomāt par smalkākajām detaļām, daudz daudz prieka un košum košām krāsām! Kultūras un mākslas centram “Nātre” ir prieks būt par šo notikumu veidotājiem, radot mīļākās kartiņas, svētku dekorus, galda rotiņas un radošās darbnīcas TAVIEM bērnības svētkiem, lai tie būtu īsts notikums.

Lasīt vairāk >

 


 

26.06.2018.
Ģimenes pasākums “Pludmales festiņš 2018” atgriežas Jelgavā

Sākoties vasaras sezonai, Jelgavas pilsētā atgriežas “Pludmales festiņš” – atraktīvs pasākums visai ģimenei, kā arī bērniem un jauniešiem, lai pozitīvā gaisotnē aktīvi darbotos, sportotu, izglītotos, baudītu veselības kokteiļus un pavadītu laiku kopā. Arī šovasar “Pludmales festiņš” notiks vienu reizi mēnesī Jelgavas promenādē un pludmalē – 30.jūnijā, 15.jūlijā un 18.augustā no pulksten 12:00 līdz 15:00.

Lasīt vairāk >

 


 

15.06.2018.
Giganta naktī “Nātres” neguļ!

Naktis, tāpat kā dienas, ir parastās un mazliet trakās! Bet 15. jūnija nakts jeb GIGANTA NAKTS Tirdzniecības centrā “Pilsētas pasāža” ir nakts, kad viss ir dubultā. Tad darba dienas ir garākas, jautrība lielāka, dzīve lielveikalā interesantāka – pilna košiem koncertiem, bildēm, gigantiskām atlaidēm un, protams, “nātrotiem” pārsteigumiem!

Lasīt vairāk >

 


 

02.06.2018.
Ģimeņu sporta diena Bauskā

Nu jau tā ir tradīcija – ĢIMEŅU SPORTA DIENA BAUSKĀ, ko kā allaž organizē Bauskas Kultūras centrs un sporta centrs “Mēmele”. Mums – “Nātrēm”- bija prieks vairot krāsas un jautrību mazajiem un lielajiem! Ikvienam pasākuma apmeklētājam bija iespēja radīt kādu jaunu spēli vai rotu Martas un Karīnas RADOŠAJĀS DARBNĪCĀS, radīt košu papīra zivtiņu vai spožu vainadziņus no lentītēm.

Lasīt vairāk >

 


 

23.05.2018.
Sezonas noslēgumā „Cepums” – apceļo pasauli kopā ar Hariju Silu

Vasara ir piedzīvojumu un ceļojumu laiks, tāpēc sarunu cikla “Cepums ar Slavenību” 5. sezonas noslēgumā jaunieši tika aicināti uz tikšanos ar būvinženieri un vienu no Latvijas leģendārākajiem pasaules apceļotājiem – HARIJU SILU.

Lasīt vairāk >

 


 

12.05.2018.
Muižas ziedu balle

Kad daba mostas un viss atmirdz košākajos ziedos, ceriņu un ābeļziedu smaržās, var sākties burvīgo vasaras vakaru baudīšanas laiks. Bet ZIEDU BALLE Lielvircavas muižā ir īsta pasaka. Tad ikviens var izdejot savas mīļākās 19. gadsimta dejas, veidot ziedu rotas un uzņemt skaistākos vasaras foto muižas īpašajā stilā.

Lasīt vairāk >

 


 

20.04.2018.
Aprīļa „Cepumā” par latviešiem pasaulē un pasauli Latvijā

Tuvojoties Latvijas svētkiem un pavasara brīvdienām, kad tik ļoti gribas ceļot un iepazīt jaunas kultūras, aicinām iepazīt latviešus ārzemēs un ārzemniekus Latvijā kopā ar mūziķi un komponistu JĀNI STRAPCĀNU.

Lasīt vairāk >

 


 

29.03.2018.
Klusajā nedēļā  – „Cepums” ar priesteri Andreju Mediņu

Lieldienu laikā, Klusajā nedēļā sarunu ciklā “Cepums ar Slavenību” viesojās cilvēks, kurš pagājušajā gadā cildināts “Latvijas lepnums 2017” un “Zemgales laiks Ziedonim” – priesteris ANDREJS MEDIŅŠ.

Lasīt vairāk >

 


 

27.02.2018
“Nātres” uzdarbojas Kalnciema Kvartālā

“Kultūras un mākslas centrs “Nātre” aicina ikvienu Kalnciema ielas tirdziņa apmeklētāju sajust, saklausīt un sataustīt plaukstošo pavasari radošajās darbnīcās “Katram savu čivulīti” jau sestdien, 10. martā.

Lasīt vairāk >

 


 

10.02.2018
Profesijas mednieki tiekas Ozolniekos!

“SAVAS PROFESIJAS MEDNIEKS” bija pasākums skolēniem ar mērķi iepazīt profesijas no dažādiem skatu punktiem, maksimālā jautrībā – caur spēlēm, testiem, viktorīnām, profesiju pārstāvju stāstiem, lai tieši tā jaunieši varētu atrast sev tuvāko darbības virzienu nākotnē.

Lasīt vairāk >

 


 

17.01.2018
Hip hip uuurrrrāāaa “cepuma” 25. dzimšanas dienā!

Sarunu cikla “Cepums ar Slavenību” jubilejas pasākums bija tiešām košs, smieklu un labu joku pārpildīts kopā ar mūsu pozitīvo, atraktīvo un muzikālo draugu – ROBERTO MELONI.

Lasīt vairāk >

 


 

13.01.2018
Brīnumi notiek, vai ne?

Mums allaž bijusi pārliecība, ka ar prieku un mīlestību vienmēr jādalās, lai būtu vairāk! Vienmēr bijusi arī otra atziņa, ka mēs mīlam svētkus un satikšanos. Tādēļ mirklī starp brīnumu gaidošiem Ziemassvētkiem un brīdī, kad esam pārsteidzošā neziņā gaidot, kāds būs Jaunais 2018. gads, nolēmām sarīkot svētkus gan sev, gan mūsu draugiem un sadarbības partneriem.

Lasīt vairāk >

 


 

12.12.2017
Izstāde ES REDZU TĀ\TUMSA KRĀSĀS 04\12\2017 – 31\01\2018

Visu izstādē skatāmo darbu autori ir Latvijas Neredzīgo biedrības Jelgavas teritoriālā organizācijas biedri. Izstāde skatāma visu decembri un janvāri Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā.

Lasīt vairāk >

 


 

02.11.2017
Patriotisma mēnesī ZRKAC fotoizstāde par izciliem jelgavniekiem

No 1. novembra visa mēneša garumā Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā skatāma lielformāta fotogrāfiju izstāde par jelgavniekiem „MĒS JELGAVĀ UN PASAULĒ”.

Lasīt vairāk >

 


 

02.11.2017
Novembrī „CEPUMS” – apceļo Latviju kopā ar Dinu Vecānu un “1836”

Patriotisma mēnesī sarunu cikls “Cepums ar Slavenību” aicināja apceļot, apmīļot un iepazīt Latviju kopā ar projekta “1836” idejas autoru ENRIKO PODNIEKU un arhitektu, maratonistu DINU VECĀNU.

Lasīt vairāk >

 


 

28.10.2017
Ieraugi citādāk!

Atzīmējot starptautisko “Baltā spieķa dienu”, ikviens bija laipni aicināts 18. oktobrī uz pasākumu “Ieraugi Citādāk!” Zemgales Reģionālajā informācijas centrā, lai vairāk iepazītu redzes invalīdu ikdienu, uzzinātu par sociālo uzņēmējdarbību un kopīgi radītu “Lielo bildi”.

Lasīt vairāk >

 


Saturs tiek aizsargāts.