Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

SKAISTĀKĀ ZIEMASSVĒTKU BALLE…

Ziemassvētki ir brīnišķīgs laiks, kad satikt savējos – ģimeni, draugus, paziņas .. un vienkārši būt kopā! Šie mirkļi var būt vienkārši vai pavisam īpaši. Mēs izvēlamies abus, tāpēc ikvienu mīļi ielūdzām uz krāšņāko un vienlaikus mīļāko ZIEMASSSVĒTKU BALLI Lielvircavas muižā šī gada 21. decembrī.

Tad logos dega spožākās gaismiņas un ziemassvētku svecītes, muiža atmirdzēja nebijušā krāšņumā un mīlestībā, bet MUIŽAS KVARTETA izpildītas skanēja skaistākās Ziemassvētku melodijas dzīvās mūzikas pavadījumā … un ne tikai! Un, protams, Ziemas garšas…par tām rūpējās brīnišķīgie uzkodu un krāšņāko kokteiļu burvji no RABARBERS CAFE! KMC “Nātre” meistardarbnīcās ikviens balles viesis varēja darināt sev spožāko kristāla rotu vai piespraudi kopā ar lielisko Santu Polīti. Bet savu erudīciju un humoru likt lietā MUIŽAS SPĒĻU istabā, izspēlējot AdventBingo un citas spožas spēles. Un vēl… šos visus skaistākos mirkļus ikvienam ballētājam bija iespēja iemūžināt MUIŽAS FOTO ISTABĀ, kurā kā allaž saimniekoja “Bilžu Ligzas” saimniece Linda Strauta Brauere.

Paldies ikvienam, kurš uzbūra svētkus kopā! PALDIES ikvienam, kurš brauca mazu vai gluži lielu ceļa gabaliņu, lai šos svētkus baudītu kopā skaistajā LIELVIRCAVAS MUIŽĀ!

 

 

 

© Kultūras un mākslas centrs “Nātre”
©
Linda Strauta Brauere, “Bilžu ligzda” foto

 

 

 

 

Saturs tiek aizsargāts.