Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

KRIMINĀLĀ EKSELENCE ĒDNĪCĀ ATGRIEŽAS

Augusta beigās karstākie kino un kotlešu fani pulcējās neaizmistamā vakarā, lai baudītu unikālu pasākumu – “KRIMINĀLĀ EKSELENCE ĒDNĪCĀ”.
Bija tiešām ekselenti, bet .. lai kā citiem likās, ka ēdnīca ir bezizmēra un kotletes vienmēr papilnam, tā nav! Bet, vai ta mums kompota žēl?Ak, nē! Tāpēc, cienot savu skatītāju un pasākumu fanus, darām Jums zināmu – KRIMINĀLĀ EKSELENCE ĒDNĪCĀ ATGRIEŽAS!!!!

Uz tikšanos piektdien, 28. septembrī pl. 19:00 Jelgavas Lauktehnikas ēdnīcā (Aviācijas iela 8d).
Ieeja no pl. 18:30.

Tiem, kuriem šķiet, ka šis scenārijs jau bijis, sirdsmieram sakām, TĀ NAV! Būs jaunas nianses un fakti… tāpēc tiekamies!
Biļetes: ekase.lv

PROGRAMMĀ:
Absolūta Latviešu kino pārsteiguma – kriminālkomēdijas “Kriminālās ekselences fonds” skatīšanās
Tikšanās ar KEF radošo ekselenču komandu:

Oskaru Rupenheitu / režisors un scenārija autors
Juri Pīlēnu / producents un operators
Sintiju Andersoni / ražošanas vadītāja

Iepriekš neredzētu filmu kadru skate, kā arī krimināli neticami stāsti, kā “gada pārsteidzošākā”(vienlaikus rupjākā un smieklīgākā) Latvijas filma nonāca ēdnīcā – vietā ar patiesi nemainīgu garšu un ekselentu smaržu teju 45 gadu garumā.

BIĻETE PARASTĀ: 16 EUR – Cenā iekļauts viss iepriekš minētais un, protams, vakariņas labākajās ēdnīcas tradīcijās – kotlete, kompots un saldais

ĒDNĪCAS VIP: 25 EUR – Cenā iekļauts galdiņš, vakariņas labākajās ēdnīcas tradīcijās – kotlete, kompots un saldais, kā arī tieši Jums izraudzītas “Kriminālās uzkodas” kopā ar ekselentu kalnu kristāla dziru filmas skatīšanās laikā.

Pasākuma laikā var notikt zināmas novirzes +/- 30 min.
Īpaši novērtēsim ikvienu, kas būs saposies Kriminālās ekselences stilā!

Līdz ar biļešu iegādi apmeklētājs piekrīt, ka pasākuma “Kriminālā ekselence ēdnīcā” norises laikā viņš var tikt fotografēts un filmēts un viņa attēls var tikt izmantots komerciālos un reklāmas nolūkos bez atlīdzības izmaksas vai autortiesību piemērošanas.

Ēdnīcas teritorijā aizliegts ienest:
– profesionālo fototehniku (t.i., ar maināmiem objektīviem) un videotehniku;
– pārtikas produktus, alkoholiskus un bezalkoholiskus dzērienus;
– dzīvniekus;

P. S. Pasākums aptverams no 16+
Uz tikšanos!

Notikumu “KRIMINĀLĀ EKSELENCE ĒDNĪCĀ” organizē SIA “Nātre” sadarbībā ar Kriminālās ekselences fonds”. Atbalsta SIA “Elektra”.

Saturs tiek aizsargāts.