Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

LEĢENDU NAKTS 2018 LIELVIRCAVAS MUIŽĀ

Tāda kā LEĢENDU NAKTS ir tikai reizi gadā! Tas ir krāšņākais piļu un muižu pasākums Latvijā!

Arī šogad, 27. oktobrī svētki bija brīnumaini! Un ziniet, Kultūras un mākslas centram “Nātre” bija patiess prieks saņemt ielūgumu no Lielvircavas muižas saimniekiem uzburt svētkus tieši šeit! Šī vieta var lepoties ar savu īpašo atmosfēru un šarmu un mums bija prieks izcelt dažas no muižas lielākajām vērtībām. Tieši te ir tā vieta, kur top krāšņākie 19. gadsimta tērpi, te mīl MŪZIKU un MĀKSLU, un lietas, kas ir pavisam īstas!

Te bērnu rokām tika radīti LEĢENDU NAKTS KROŅI un RUDENS ROŽU pušķīši .. un skaistākās GRĀMATZĪMES.. Ikviens tika lutināts ar gardākajām kūkām, smalkmaizītēm un košākajām ziemas dzērienu garšām … Bet, dvēseles baudījumam bija kas cits – izcila MŪZIKA! Tas bija īsts ceļojums – dažādu komponistu, tautu melodiju skaņās, ko izpildīja brīnišķīgi mākslinieki – čellists Maksims Beitāns, soprāns Zane Rožkalna un klasiskais ģitārists Endijs Rožkalns. Paldies Jums, mīļie, ka vakars bija tik skaists!

Un, protams, paldies skaistākajām “Nātru” ledjām – Inai, Lindai, Anastasijai, Kristai, Martai un Dacei par muižas sapošanu svētkiem! JA IR TIK BRINIŠĶĪGA komanda – VISS IR IESPĒJAMS!

Ak, vēl par fotogrāfijām … Darām Jums zināmu, ka tieši šajos svētkos tika atklāts kāds MUIŽAS JAUNUMS – FOTO ISTABA. Turpmāk šī istaba tiks pucēta atbilstoši svētkiem un gadalaikiem un būs pieejama ikvienam viesim, uzņēmumam vai svētku dalībniekam, lai arī Tev būtu pašam SAVAS KARALISKAS BILDES. Viss, kas nepieciešams, piesakies un brauc atkal ciemos! Paldies ikvienam, kuri radīja svētkus un ikvienam, kurš tos baudīja! Uz drīzu tikšanos muižā!

© Kultūras un mākslas centrs “Nātre”, svētku noformējums
© Linda Strauta Brauere, foto
© Zanda Zariņa, vēsturiskie tērpi
© Linda Strauta Brauere, foto