Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

“NĀTRES” UZDARBOJAS PIRMAJĀ “MĀKSLAS BRANČĀ” JELGAVĀ

“MĀKSLAS BRANČS” tika veidots kā mazie garšas, mākslas un mūzikas svētki, kur ēdiens top par baudu, mūzika par iedvesmu un māksla par jaunu pieredzi. Tāpēc biedrībai “Kultūras un mākslas centram “Nātre”” bija tas gods būt par svētku veidotājiem un sadarbības partneriem unikālam pasākumam Jelgavas pisētas svētku izskaņā, 2017. gada 28. maijā.

Pasākuma laikā bija iespēja novērtēt un iegādāties meistaru, mākslinieku radītos mākslas darbus – stikla dizaineres, Jelgavas galvenās makslinieces Lauras Vizbules gleznas, Kates Seržānes grafiku un zīmējumus un arhitekta Arņa Ozola darbus. “MĀKSLAS BRANČĀ” bija skatāmi arī Daigas Latkovskas darinātie tērpi no modes nama “Tēma”, kā arī iepazīties ar graffiti māksinieka Hoļa paraugdemonstrējumiem un iepazīties ar tikko prezentēto dizaina T-kreklu kolekciju. Taču par mākslas un inovāciju apvienošanu ikviens varēja pārliecināties, izbraucot ar kādu no biedrības “Hello velo” krāmriteņiem, ko darinājuši Gatis Kreicbergs un Dins Danne.

Kur gan citur, ja ne “MĀKSLAS BRANČĀ”, katram uz mirkli tika dota iespēja kļūt par mākslinieku, darbojoties biedrības “Kultūras un mākslas centra “Nātre”” radošajās darbnīcās!? To reiz pamēģināja ar Jelgavas neredzīgo biedrības biedri, kuri tieši šajā pasākumā prezentēja un piedāvāja iegādāties sava projekta “Es redzu tā/Tumsa krāsās” mākslas darbus un dizaina krūzes.

Runājot par vēderpriekiem, pasākuma pirmo reizi Jelgavā apmeklētājiem tika dota iespēja tikties ar Latvijā vadošajiem šefpavāriem – Raimondu Zommeru (restorāns “Entresol”), Andri Rūmītis (restorāns “Hercogs”), Lauri Aleksējevu (restorāns “36.Līnija”) un Māri Jansonu (“Bibliotēka Nr1. Restorāns”), baudot pavārmākslas priekšnesumus, degustācijas, kā arī uzzināt vairāk par veselīgas maltītes gatavošanu mājas apstākļos, izmantojot “Big Green Egg” grilus.

Un, protams, kas gan tas būtu par vasarīgu “MĀKSLAS BRANČU” bez uzmundrinošas muzikālās programmas! Tāpēc organizatoriem bija patiess gandarījums uz Pasta salas lielās skatuves aicināt grupu “Zāle”, “Johnny Salamander” un “Joker horns”,roka grupu “Laime Pilnīga” un “Dzels Vilks”.

Nu, ko! Šķiet svētdienas pēcpusdiena izdevās! Paldies visiem par kopīgu svētku radīšanu!

“MĀKSLAS BRANČU” Jelgavā organizē SIA “JS production” sadarbībā ar Jelgavas pilsētas domi, JPPI “Kultūra” un biedrību “Kultūras un mākslas centrs “Nātre””.

Vairāk par “MĀKSLAS BRANČU” Jelgavā lasi un video skaties te – Jelgavas vēstnesis

Saturs tiek aizsargāts.