Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

RADOŠĀS DARBNĪCAS CILVĒKIEM AR ĪPAŠAJĀM VAJADZĪBĀM

Biedrība „Kultūras un mākslas centrs „Nātre”” sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo biedrības Jelgavas teritoriālo organizāciju kopš 2016. gada aprīļa realizē, iespējams, sirsnīgāko projektu biedrības vēsturē, vadot dažādas mākslas nodarbības redzes invalīdiem – cilvēkiem ar pilnībā vai daļēji liegtu redzi.

Biedrība KMC “Nātre” radošās darbnīcās iespējams mācīties gleznot un zīmēt, apgūt kompozīcijas pamatus, kā arī attīstīt veidošanas prasmes keramikas nodarbībās. Īpaši pozitīvā gaisotnē, kopā izdziedot visdažādākās dziesmas, iepriecinām sevi un padarām savu ikdienu par kripatiņu košāku.

Visas radošās nodarbības apmeklē gan jaunieši, gan seniori – visi, kuri grib radoši darboties un iemācīties ko jaunu, apgūstot dažādas mākslas tehnikas. Varat būt droši – mēs darbojamies KOPĀ , bet neticamā jautrībā un pozitīvā atmosfērā.

Kopīgi paveiktais jau ticis izrādīts vairākās izstādēs – “Koka Rīga”(vasara, 2016), kā arī Jelgavas pilsēts kultūras namā (janvāris 2017), kā arī radošajā pasākumā Jelgavas pilsētas svētku laikā – “Mākslas brančs” (maijs, 2017).

Ja arī Tu vēlies pievienoties, vai gribi, lai “Nātrīgā” komanda rada šādas nodarbības tieši TAVAM projektam, sazinies ar mums!
Rakstinatre.kmc@gmail.com
Zvani – (+371) 20097092

Saturs tiek aizsargāts.