Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

Sieviešu dienā – balle “KĀ TOREIZ … “

Ak, sievietes – dievietes, tuvojas pavasaris, tāpēc laiks svinēt dzīvi un sievišķību!

8. martā aicinām uz brīnišķīgu balli “KĀ TOREIZ … “, lai kopā dejotu, smietos, kavētos atmiņās, saņemtu ziedus, pucētos, bildētos un svinētu sievišķības svētkus vietā, kas kā īsta kultūras pērle izceļas savā nemainīgā interjērā, kvalitātē un atmosfērā jau teju 45 gadus – Jelgavas Lauktehnikas ēdnīcā. Tāpēc, lai šo unikalitāti nenomāktu, ikviena dāma un kungs aicināti tērpties krimplīna vai ziedu klātās kleitās, šokolādes krāsas uzvalciņos, vestītēs, balles kurpēs un spožās laķenītēs, lai viss būtu “Kā toreiz … “ jeb padomju šiks 60tie līdz 90tie gadi.

Programmā dejas kopā ar izciliem ballīšu mūziķiem “Tandēms trijatā”, sievišķīgi pārsteigumi no kosmētikas un parfimērijas ražotāja AS “Dzintars”, ziedi, foto darbnīca un uzkodas leģendāros ēdnīcas traukos … un, protams, lielā balles loterija ar iespēju vinnēt īpaši sievišķīgu dāvanu!

Pērc biļetes ekase.lv vai Lauktehnikas ēdnīcā, Aviācijas ielā 8d (darba dienās, 11:00-14:00)

BALLES BIĻETE: 16 EUR
Cenā iekļauts viss iepriekš minētais un, protams, dzirkstošs dzēriens un uzkodas.

BALLES VIP: 25 EUR
Cenā iekļauts galdiņš, krēsliņš, smalkas uzkodas labākajās ēdnīcas tradīcijās – šokolādes krems, dzirkstošs dzēriens, rosols, kā arī 8. marta pārsteigums.

Līdz ar biļešu iegādi apmeklētājs piekrīt, ka 8. marta balles laikā laikā viņš var tikt fotografēts un filmēts un viņa attēls var tikt izmantots komerciālos un reklāmas nolūkos bez atlīdzības izmaksas vai autortiesību piemērošanas.