Satiec “Nātres” sociālās uzņēmējdarbības tirgū Kalnciema kvartālā

Satiec “Nātres” sociālās uzņēmējdarbības tirgū Kalnciema kvartālā

Jau ceturto reizi Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar Kalnciema kvartālu turpina tradīciju organizēt Sociālās uzņēmējdarbības tirgu. Šogad tas notiks 24. augustā no plkst. 10.00 līdz 16.00, pulcējot dažādus uzņēmējus un viņu radītos sociālā biznesa produktus vai pakalpojumus. Paralēli tirgus norisei notiks brīvdabas koncerts un aktivitātes bērniem. Svinīgi arī atklāsim jauno Sociālās uzņēmjdarbības katalogu.

Paralēli tirgus norisei, kas apvienos gan Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrus un iecienītos zemniekus un amatniekus, papildinās aktīva programma gan uz skatuves, gan aktivitātes bērniem.

Plkst. 12.00-14.00 sarunas uz skatuves ar sociālajiem uzņēmējiem par sociālo uzņēmējdarbību – piedalās Sv. Lūkas atbalsta biedrība, “Puordare”, “Juhu Ethical”, “OWA”, “Nātre”, “Rūpju bērns”, “M-Cafe”, “Renewed look”, “Original design”, “Ulubele”, “Aspazija” un daudziem citiem!
Plkst. 14.00-15.00 diskusija, ko vada “New Door” akselerators “Akselerācijas programmas sociālajiem uzņēmējiem – no idejas līdz klientam”

Savukārt Kalnciema tirgus “Galerijā” no plkst. 11.00-14.00 būs iespēja radīt unikālus piekariņus (somām, telefoniem), piespraudes un rotas, izmantojot Latvijā radītas un printētas 3D figūras kopā ar Kultūras un mākslas centra “Nātre” komandu. Aicinām abrīvoties no piknika lietām, tādēļ no salmiņiem un citām košām lietām radīsim pagatavosim košus svētku kroņus, ar kuriem doties jaunos piedzīvojumos uz skolu.

Uz tikšanos Kalnciema tirgū jau drīz!

© LSUA, FOTO 2019

 

 

Saturs tiek aizsargāts.