Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

Privātuma politika

Informācija par pārzini

Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir biedrība “Kultūras un mākslas centrs “Nātre””. Reģistrācijas Nr. 50008132971 Juridiskā adrese: T. Grothusa iela 16, Jelgava, LV– 3002.
 

Kontaktinformācija saziņai personas datu aizsardzības jautājumos

Ja Jums ir kādi jautājumi saistībā ar Privātuma politiku vai Jūsu personas datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu: natre.kmc@gmail.com
 

Sīkdatnes

Mēs varam izmantot sīkdatnes (cookies) mūsu interneta vietnēnatre.lv. Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo ierīci tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā un ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājaslapu vai uz citu mājaslapu, kas pazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājaslapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs. Sīkdatnes tiek lietotas, lai paaugstinātu mūsu tīmekļa vietnes funkcionalitāti un atvieglotu tās izmantošanu. Tāpat mēs varam izmantot sīkdatnes un citas tamlīdzīgas metodes statistikas nolūkos, lai apkopotu anonīmu, statistiku attiecībā, piemēram, uz tīmekļa izmantošanu, kas ļauj mums saprast, kā lietotāji izmanto tīmekļa vietni, un uzlabot lietotāju pieredzi.
 
Mūsu sīkdatnes nevar identificēt Jūs personīgi. Sīkdatnes uzkrāj tādu informāciju kā IP adrese, izmantotās ierīces veids, izmantotā pārlūkprogramma, aktivitāte interneta vietnēs un apmeklētās tīmekļa vietnes.
 
Sīkdatnes apstrādājam un saņemam mēs un mūsu sadarbības partneri, kuri nodrošina interneta vietņu darbību,apkopo un analizē Jūsu darbību interneta vietnē. Sīkdatņu informācija netiek nodota ārpus Eiropas Savienības un EEZ.
 
Jūs varat iestatīt savu tīmekļa pārlūku tā, lai tas neatļautu sīkdatņu izmantošanu, ierobežotu to izmantošanu vaiizdzēstu sīkdatnes no pārlūka. Taču sīkdatnes ir būtiskas, lai nodrošinātu mūsu tīmekļa vietnes darbību, tāpēc sīkdatņu izmantošana var ietekmēt tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Papildu informāciju par sīkdatnēm un to pārvaldības vai izdzēšanas iespējām varat iegūt mājaslapāhttps://www.aboutcookies.org/.
 

Politikas izmaiņas

Mēs paturam tiesības pārskatīt un veikt izmaiņas šajā Politikā. Informācija par veiktajām izmaiņām tiks norādītamūsu mājas lapānatre.lv, kur būs pieejama arī aktuālā Privātuma Politikas versija.
 
 

Saturs tiek aizsargāts.