Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

Komanda

KMC ”NāTRE” apvieno radošas personības un māksliniekus, kas vēlas realizēt savas idejas un darboties radošā atmosfērā saskaņā ar „Nātres teoriju”.
„Nātres teorija” jeb filozofiskais pamats ir ģenerēt, reducēt un producēt veselīgu mākslas atkarību.

DACE Indrika

KMC „Nātre” dibinātāja un valdes priekšsēdētāja. Vienmēr pozitīva un pilna jaunām idejām. Dizains, mode, māksla un tās vēsture, mūzika un kino ir viņas stihija. Guvusi lielu pieredzi ārpus Latvijas. Ir dažādu klasisku notikumu un nestandarta pasākumu konceptu autore un projektu vadītāja. Aizrautīga lektore par kultūru, sadarbību, modi. Tagad arī sociālās uzņēmējdarbības vēstniece Latvijā. Un ziniet ko? Viņa ir pārliecināta – svētki var būt katru dienu, ja vien ir pareizā kompānija, mūzika un atmosfēra!


SANTA Polīte

Viņa ir lielisku svētku konceptu un noformējumu radītāja. Kā nekā agronoma izglītība, kas lieti noder floristikas brīnumu radīšanā! Vienmēr rosās par tuvākām un tālākām mākslas izstādēm, lai iedvesmotu sevi un citus. Maiga, mierīga un neticami radoša, lai izdotos gan svētku noformējums, gan radošās darbnīcas maziem un lieliem.


INA Bauermeistare

Vienmēr sievišķīga un priecīga. Ir gatava smagi strādāt, lai vakarā baudītu šampanieti. Bet visvairāk viņai patīk uzburt svētkus ar ziediem un smaržām un neparastām kūkugaršām. Viņa mīl bērnus un lieliskus brīžus kopā ar ģimeni, tādēļ bērnu svētkiem, fotostūriem un radošajām darbnīcām, viņa būs īstā burve!


LINDA Strauta Brauere

Mūsu burvīgā fotomirkļu tvērēja. Ar sievišķīgu trauslumu viņa prot pietuvoties ikvienam notikumam, ietērpjot ik kadru mākslinieciskā burvībā. Nātrīgi forša un meistarīga!


ANASTASIJA Ciesa

Noslēpumaina un ārkārtīgi šarmanta topošā teoloģe, kurai ir neticami plaša sirds un varenas darba spējas! Viņai rūp darbs ar bērniem un jauniešiem, cilvēki, kuriem klājas grūtāk, taču, ja viņa ko dara – vari būt droši – viss būs izcili! Sevišķi, organizējot un plānojot aktivitātes un radošās darbnīcas!


KRISTA Kristiāna Kristapsone

Mūsuprāt, tieši šādai jābūt modernai vēsturniecei! Ar īpašu mīlestību uz 19. gadsimtu, bet vienlaikus kaislību par notiekošo mūsdienās! Ar mākliniecisku skatu, viņa izvērtēs ik notikumu, bet savu talantu pielietos darbā ar jaunatni, aizstāvot dzīvnieku tiesības, veselīgu pārtiku un vēsturisko patiesību! 


VIJA Kurpniece

Viņa ir īsta enerģijas bumba, tāpēc savas lielās darba spējas un pieredzi auditos, jurisprudencē un svētku organizēšanā, liks lietā iedziļinoties visā pieejamā informācijā un radot savu īpašu pieeju it visam.


MARTA Laure

Topošā dizainere un ādas kurpīšu, somu un citu brīnumainu aksesuāru radītāja. Taču savu mākslinieces talantu viņa ar prieku izmantos, apgleznojot bērnu sejiņas, vadot radošās darbnīcas, izspēlējot košākās spēles bērnu svētkos, kā arī radot unikālas mākslas izstādes un citus notikumus.


AGNESE Līviņa

KMC ”Nātre” ciparu pavēlniece un lietvede, kura prot apburt ar kolosālu smaidu, priekuun vienkāršību. Viņai traki patīk dziedāt korī un rosīties dobītēs.


JEKA Jevdokimova

Aizrautīga jauna dāma, kas ar savu sirsnību apburs ikvienu. Iespējams, tehniskākā mūsu komandā, kurai automašīnas, gultnīši nav sveša lieta:) Bet ticiet, viņa ir lieliska komunikācijā un neaizstājama svētku īstenošanā.


INTA Šveicere

Iespējams, viena no mūsu muzikālākajām būtnēm. Inta apbur ar savu starojošosmaidu un pozitīvismu, kas caur mūzikas notīm spēj atvērt labajam. Viņa nebaidās strādāt arī ar tiem, kuriem ir kādas grūtības .. redzēt, dzirdēt, sajust! Jo prieks parkopā būšanu ir svarīgākais!


EVIJA Rihtere

Viņas sirdslieta ir daba, ziedi un bērni! Lieliska darbnīcu vadītāja, jauniešu pasākumu īstenotāja un ārkārtīgi radoša un pieredzējusi dabā ar īpašajiem bērniņiem. Īstais cilvēks sociāli atbildīgiem pasākumiem un notikumiem.


„Ja reiz esi sadzelts ar mākslu, tad niez domas un rokas, lai atkal un atkal radītu ko jaunu”
/NāTRE/

Saturs tiek aizsargāts.