Ziemassvētkos – “Nātres” darbnīcas Kalnciema kvartālā

Ziemassvētkos – “Nātres” darbnīcas Kalnciema kvartālā

21. decembrī Kalnciema kvartāla Ziemassvētku tirgū būs iespēja izveidot unikālas un sirsnīgas svētku dāvanas ar pievienoto vērtību – tirgū piedalīsies vairāki sociālie uzņēmēji, kuri ar saviem produktiem un pakalpojumiem palīz risināt sabiedrībā pastāvošas problēmas un padara vidi labāku. Neiztrūkstoši būs arī sarūpēti gardi vietējie produkti svētku galdam.

Jau no plkst. 10.00 – 14.00 Kultūras un mākslas centrs “Nātre” aicina ģimenes uz radošo darbnīcu, lai kopā gatavotu mazas dāvanas Ziemassvēkos no otrreizējās pārstrādes materiāliem – dekoru sava nama durvīm vai logiem, kas darināts no otrreiz pārstrādātām lietām (linu maisiem, reklāmas materiāliem) un dekorēts ar košākajām pērlītēm un lentītēm. Ja jums mājās ir lieki žurnāli, reklāmas lapas vai avīzes, ņemiet līdzi!

Savukārt, plkst. 11.00 – 15.00 būs dāvanu saiņošanas punkts kopā ar Āgenskalna aktīvo ģimeni Kristīnes Andresones un viņas meitas Irbes vadībā. Meitenes mācīs kā saiņot atbildīgi, izmantojot otrreiz lietojamus materiālus – avīzes, auduma atgriezumus, pērles un lentes.

 

Saturs tiek aizsargāts.