Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

30. JUBILEJAS „CEPUMĀ” CIEMOS KĀRLIS KAZĀKS

Decembris ir svētku un brīnumu laiks. Arī sarunu cikls “Cepums ar Slavenību” ir īsts brīnums, jo 10. decembrī tas atzīmēs jau savu 30. pasākumu! Tāpēc uz sarunu aicināts kāds īpašs viesis – jelgavnieks – Kārlis Kazāks. Iedvesmojošas sarunas par profesijas aizkulisēm, ekspedīcijām un dziesminieka dzīvi Latvijā notiks pirmdien, 10. decembrī pulksten 18:00 kafejnīcas „Silva” konferenču zālē. Vietu skaits ierobežots.

Runājot par Kārli Kazāku, nav vienas profesijas vai darbības veida. Viņš zināms kā dziesminieks, ģitārists, ceļotājs un TV raidījumu vadītājs, arī dažādu mārketinga tekstu sacerētājs … Īsi sakot, Kārlis ir ļoti vispusīgs, aizrautīgs un savu sirdi ieliek ikvienā darbā, ko uzsāk. Kā viņš pats saka: “Iespējams, ka pirmo reizi Tu mani uz skatuves sastapi 1994. gadā. Bet var gadīties, ka toreiz Tevis vēl nebija. Vai ir kāda nozīme tam, cik albumus esmu ierakstījis, kādās grupās esmu spēlējis un kādus televīzijas raidījumus veidojis? Manuprāt, nozīme ir tam, ko Tu izdari ar mūziku, kas caur mani ir nonākusi pie Tevis.”

Tāpēc atnāc uz sarunu cikla “Cepums ar Slavenību” 30. dzimšanas dienu pirmdien, 10. decembrī un uzdot pats sevis interesējošo jautājumu Kārlim un uzzini, kāds ir viņa stāsts un īstā dzīves profesija.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc jaunieši aicināti savu dalību rezervēt, piesakoties tiešsaistē: http://ej.uz/cepumsarslavenibu. Ieeja par ziedojumiem.
Seko līdzi arī jaunumiem sociālajos tīklos: facebook.com/cepumsarslavenibu; draugiem.lv/cepumsarslavenibu. Papildus informācija: www.natre.lv.

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē biedrība „Kultūras un mākslas centrs „Nātre”” sadarbībā ar kafejnīcu „Silva”. To atbalsta reklāmas drukas uzņēmums „212”. Pasākums īstenots ar LR Kultūras ministrijas, Zemgales NVO Centra, Jelgavas pilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Saturs tiek aizsargāts.