Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

„CEPUMA”­ SEZONAS NOSLĒGUMĀ – BALTIJAS ČEMPIONS ENDURO – IVO ŠTEINBERGS

Tuvojoties vasarai, arī sarunu cikla “Cepums ar slavenību” sezonas noslēguma pasākums bija ļoti sportisks, enerģisks un pozitīvs, jo ciemos bija Baltijas čempions enduro, Jelgavas Sporta laureāts 2018 – motosportists – IVO ŠTEINBERGS. Sarunas par veselīgu dzīvesveidu, karjeru Latvijā un sekošanu saviem sapņiem notika 29. maijā kafejnīcas “Silva” 2. stāvā (Jelgava, Driksas iela 7/9).

Sarunu cikla “Cepums ar Slavenību” 6. Sezona bija pārsteidzošam sarunām un pozitīviem mirkļiem piepildīta. Tajā bija iespēja izzināt karavīra dzīvi un ikdienu kopā ar LNBS virsseržantu, militāro fotogrāfu Gati Indrēvicu, iepazīt latviešu valodas dialektus kopā ar dziesminieku Kārli Kazāku, dzirdēt spāņu balādes un sarunāties angļu valodā ar Jordan Manuel par to, kā inženierim no Meksikas, izdevies nodibināt lielāko cross-fit sporta zāli Baltijā, bet kopā ar Tomu Grēviņu – uzzināt aktuālāko mūzikas lauciņā šosezon.

Šīs un visas citas slavenības, kuras viesojušās sarunu ciklā kopš 2013. gada, ikviens aicināts iepazīt Jelgavas pils Aula foajē, kur līdz 30. jūnijam skatāma izstāde “Cepums ar slavenību. 33 iedvesmas stāsti par radošām personībām Latvijā”. Izstādē skatāmas teju 100 fotogrāfijas, lasāmas slavenību atziņas un domugraudi no pasākumiem, kuros viesojušies žurnālisti, sportisti, mūziķi, literāti, komiķi un šefpavāri un daudzu citu profesiju pārstāvji 6 sezonu garumā.

Tomēr sezonas noslēgumā esam sarūpējuši ko īpašu – tikšanos ar titulēto motosportistu, Baltijas čempionu enduro – Ivo Šteinbergu. Trešdien, 29. maijā ikviens laipni aicināts uz sarunu cikla “Cepums ar Slavenību” sezonas noslēgumu kopā ar motosportistu, lai klātienē uzdotu sevis interesējošo jautājumu viesim. Jaunieši aicināti savu dalību rezervēt, piesakoties tiešsaistē: http://ej.uz/cepumsarslavenibu. Seko līdzi arī jaunumiem sociālajos tīklos: facebook.com/cepumsarslavenibu un https://www.facebook.com/KultrasUnMakslasCentrsNATRE/. Papildus informācija: www.natre.lv.

 

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē biedrība „Kultūras un mākslas centrs „Nātre”” sadarbībā ar kafejnīcu „Silva”. To atbalsta reklāmas drukas uzņēmums „212”.

Pasākums īstenots projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1.kārta”, Nr.9.2.4.2/16/I/085 ietvaros un Jelgavas domes finansiālu atbalstu. Pasākuma laikā var tikt fotogrāfēts un filmēts un uzņemtais materiāls izmantots pasākuma un organizatoru publicitātes materiālos.

© Cepums ar Slavenību, 2019
FOTO © Linda Strauta Brauere, 2019

Saturs tiek aizsargāts.