Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

2013/2014 sezona

Sarunu cikla „CEPUMS AR SLAVENĪBU” PIRMĀS sezonas laikā pie tējas tases un gardiem cepumiem bija iespēja tikties ar radošo profesiju pārstāvjiem – Dailes teātra aktieri Gintu Andžānu, „Jaunās Talantu fabrikas” 3. vietas ieguvēju – būvinženieri Edgaru Gustu, brīvmākslinieku Kašeru (Kasparu Blūmu – Blūmani), populārā jauniešu žurnāla „Sīrups” galveno redaktori Lauru Lauzinieci. Par sava biznesa uzsākšanu, veidošanu un attīstīšanu stāstīja gaismas virteņu uzņēmuma „Cherry picking” īpašnieces Egija Taube un Līva Līgante, kā arī youtube kanāla veidotājs Uģis Polis. Visbeidzot ar sporta aizkulisēm jauniešus iepazīstināja viens no retajiem ielas motocikla triku meistariem jeb stunteris– Lauris Klēbahs (viņš arī Ghetto games family pulkā). Sarunu cikla „CEPUMS AR SLAVENĪBU” sezonas noslēgumā uz tikšanos tika aicināts iemīļotās grupas „Prāta vētra” pozitīvais ģitārists – Jānis Jubalts.
Sarunu ciklu „Cepums ar Slavenību” 2013./2014. gada sezonā apmeklēja 238 jaunieši. Šis pasākums kalpojis par sadarbības sākumu jauniešiem ar cepuma viesiem arī pēc sarunām – uzņēmumā „Cherry picking” atrasta prakses vieta, Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolēni vairākkārt tikušies arī ar Uģi Poli, lai profesionāli attīstītu savu youtube kanāla „TV Kaste” veidošanu.
Sadarbību ar viesiem Kašeru un žurnālu „Sīrups”, Jelgavā, ZRKACā un T/C „Pilsētas Pasāža”, izrādīta fotogrāfiju izstādē „Trakie putni”. „Cepums ar Slavenību” sezonas noslēguma pasākumā veikta populārākā jauniešu žurnāla Latvijā – „Sīrups” intervija ar Jāni Jubaltu, kas vēlāk arī publicēta žurnālā ar CEPUMA slavenību uz vāka.

Spied uz plakātu, lai uzzinātu vairāk!

CEPUMS AR SLAVENIBU_Nr1_plakats_2013Cepums ar Slavenibu_EDGARS GUSTS_plakats_2013CEPUMS AR SLAVENIBU_plakats chepi_2014-3CEPUMS AR SLAVENIBU_UGIS POLIS_plakats_2014
CEPUMS AR SLAVENIBU_Kashers un Sirups_plakats2_2014LAURIS KLEBAHS_plakats_2014JUBALTS_plakats_2014_2

Saturs tiek aizsargāts.