Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

DENISS ŠEVEĻOVS

CepumsNr12_DENISS_2015

Līdz ar pavasara sākšanos, arvien vairāk prātus nodarbina jautājums – ko vilkt mugurā? Tādēļ 15. aprīlī plkst. 17:00 visi aicināti uz sarunu ciklu „Cepums ar slavenību”, kura viesis Deniss Ševeļovs stāstīs par jaunajām stila tendencēm 2015. gadā un modes industriju. Tikšanās pie tējas un cepumiem kafejnīcas „Silva” 1. stāvā. Ieeja pasākumā bez maksas.

 Deniss Ševeļovs plašāk pazīstams arī kā modes blogeris un TV24 raidījuma „Rīgas stila pavēlnieks” eksperts. Deniss ir modes žurnāla „Pastaiga” un jauniešu žurnāla „Sīrups” stilists. Taču D. Ševeļovs ir arī Ziemeļeiropā vadošās modes, skaistumkopšanas un dzīves stila aģentūras „Polhem PR” Latvija vadītājs, kura mērķis ir popularizēt un padarīt atpazīstamus zīmolus.

Tātad, par jaunākajiem modes trendiem, blogošanu, stilista darbu un modes industriju – jau nākamajā sarunu ciklā „Cepums ar slavenībutrešdien, 15. aprīlī plkst. 17:00 kafejnīcas „Silva” 1. stāvā. Vietu skaits ierobežots, tāpēc jaunieši vecumā no 15 līdz 30 gadiem aicināti savu dalību rezervēt, rakstot uz cepumsarslavenibu@inbox.lv.

Seko līdzi arī jaunumiem sociālajos tīklos: facebook.com/cepumsarslavenibu; draugiem.lv/cepumsarslavenibu un twitter: @Cepums Jelgava.

 

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē biedrība „Kultūras un mākslas centrs „NāTRE”” un Jelgavas bērnu un jauniešu centra „Junda” Jauniešu klubs sadarbībā ar kafejnīcu „Silva”. Pasākumu atbalsta – Jelgavas pilsētas dome un reklāmas drukas uzņēmums „212”.

 

 

 

Saturs tiek aizsargāts.