Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

Raimonds Elbakjans

CEPUMSnr13_Elbakjans_plakats_2015_parakstiem„Cepuma” sezonas noslēgumā – „Ghetto Games” dibinātājs Raimonds Elbakjans

Sarunu cikla „Cepums ar slavenību” otrās sezonas noslēguma pasākums ir klāt, tāpēc 19. maijā plkst. 17:00 jaunieši un citi interesenti laipni aicināti uz tikšanos ar lielākās ielu kultūras un jauniešu kustības Latvijā – “Ghetto Games” dibinātāju Raimondu Elbakjanu. Tikšanās kafejnīcas „Silva” 2. stāvā. Ieeja bez maksas.

Sākoties vasaras sezonai, kad telpās uzturēties vēlamies arvien mazāk, bet sportot un kustēties – arvien vairāk, uz neformālām sarunām par aktīvu dzīvesveidu, motivāciju un darbu ar jaunatni stāstīs „Cepuma” viesis – „Ghetto Games” dibinātājs Raimonds Elbakjans.

„Ghetto games” sešu gadu laikā kļuvusi par lielāko ielu kultūras un jauniešu kustību Latvijā. Pats Raimonds par „Ghetto saka: „Šobrīd redzu, ka tas nav nekāds darbs, bet tā ir mana dzīve, tas ir tas, ar ko es mostos, ar ko es eju gulēt. Pamatā visas domas tiek koncentrētas ap šo pozitīvo stāstu, pozitīvās idejas veidošanu, jauni izaicinājumi, jauni mērķi, jaunas problēmas”. Īsi pēc ”Ghetto Games” 7. sezonas atklāšanas pasākuma Grīziņkalnā, R. Elbakjans viesosies Jelgavā – sarunu cikla „Cepums ar slavenību” sezonas noslēguma pasākumā.

Sarunu cikla „Cepums ar slavenību” mērķis ir radīt jauniešiem iespēju tuvāk iepazīt Latvijā zināmas personības un dažādu profesiju aizkulises neformālā gaisotnē. 2014./2015. gada sezonas laikā Jelgavā ar iedvesmojošiem stāstiem un zināšanām dalījušies fotogrāfi Aigars Hibneris un Georgs Viljams Hibneris, uzlecošā indypop mūzikas grupa – „Carnival youth”, šovmenis Renārs Zeltiņš, fonda „Viegli” dibinātāja un LTV1 kultūras raidījumu veidotāja – Eva Ikstena Strapcāne, bet par jaunākajām pavasara – vasaras modes tendencēm stāstījis blogeris un stilists Deniss Ševeļovs.

Par sportu – šīs sezonas pēdējā „Cepumā” – otrdien, 19. maijā, plkst. 17:00 kafejnīcas „Silva” 2. stāvā (Driskas iela 7/9). Ieeja pasākumā bez maksas, taču vietu skaits ierobežots, tāpēc lūgums pieteikties, rakstot: cepumsarslavenību@inbox.lv.

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē biedrība „Kultūras un mākslas centrs „NāTRE”” un Jelgavas Bērnu un jauniešu centra „Junda” Jauniešu klubs sadarbībā ar kafejnīcu „Silva”. Pasākumu atbalsta – Jelgavas pilsētas dome un reklāmas drukas uzņēmums „212”.

Vairāk par „Cepuma” gaitām vairāk uzzini, sekojot: faebook.com/cepumsarslavenibu; draugiem.lv/cepumsarslavenibu un twitter. com – @Cepums Jelgava.

 

PAR CEPUMU AR RAIMONDU ELBAKJANU

Šis «Cepums» bija viens no skarbākajiem un atklātākajiem, kas varēja pārsteigt, šokēt un smīdināt, arī R.Elbakjana tiešās, brīžam necenzētās valodas dēļ. Taču viss bija patiesi un gluži «Ghetto» stilā.
Lai arī nācis no situētas ģimenes, Raimonds kūņojies pa dzīvi ne pa jokam. Sākot ar to, ka izmests jau no bērnudārza, vēlāk no 1. klases un tā vēl pāris reižu, bet beigu beigās skolu absolvējis. Kāpēc tik daudz mainījis skolas, jautā kāds no jauniešiem. R.Elbakjans smejot nosaka: «Mans sapnis bija kļūt par izglītības ministru, tāpēc pārbaudīju izglītības sistēmu!»

Vairāk par šo “Cepumu” lasi te:
http://www.jelgavasvestnesis.lv/jauniesiem/ghetto-games-dibinatajs-mans-sapnis-bija-klut-par-izglitibas-ministru

Atziņas: no sarunu cikla „cepums ar slavenību”Nr.13
Viesis – Raimonds ELBAKJANS. /19.05.2015./

*Patika ļoti, jo runāja tā kā mēs – jaunieši savā vidū. Labākais „Cepums”J

*Man patīk cilvēki, kurus sauc Raimonds.
Un galvenais ir NEMĪZT!
Mācies no kļūdām un neskaties atpakaļ!

*Manuprāt, visiedvesmojošākais sarunu cikls.
Raimonds ļoti atklāts un nebaidās paust savu viedokli.

*Ļoti patika! Iedvesmojošs, radošs cilvēks! Super!

*Es sapratu, ka vajag būt drosmīgākam un piedalīties visur vairāk.

*Un tā arī nesapratu, kāpēc svarīgs tēva piemērs, bet ar saviem bērniem pats nedzīvo…?

*manas galvenās atziņas no „cepuma”:
Galvenais ir nemīzt!
Dari to, kas tevi piedur!
Dzīvo kā Super Mario!

*Paldies par iespēju tikties un uzzināt par kāda Latvijā pazīstama cilvēka dzīvi un ceļu uz sasniegumiem un mērķu realizēšanu. Gan es, gan jaunieši guvām dažādus iespaidus, katrs no mums paņēma no šīs sarunas to, kas viņam šķita tuvāks noderīgāks turpmākajā dzīvē!
Lai izdodas turpmāk! 🙂
Ar cieņu,
Ozolnieku Bērnu un jauniešu iniciatīvu
centra vadītāja – Inese Krīviņa

 

Saturs tiek aizsargāts.