Kultūras un mākslas centrs „Nātre”

Baiba Ladiga-Kobayshi

Cepums Nr15_LADIGA_2015Tuvojoties gada spožākajiem un krāšņākajiem svētkiem, arī decembra sarunu cikls “Cepums ar slavenību” solās būt aizraujošs un intriģējošs. Par stilu, modi, kā arī savu sešu gadu pieredzi Šanhajā stāstīs modes ilustratore, dizainere un stiliste BAIBA LADIGA – KOBAYASHI. Pasākums neformālā gaisotnē notiks 3. decembrī plkst. 18:00 kafejnīcas „Silva” konferenču zālē. Ieeja bez maksas.

BAIBA LADIGAKOBAYASHI ir modes dizainere, stiliste un, iespējams, vienīgā profesionālā modes ilustratore (fashion illustrator) Latvijā. Pēc sešiem pavadītiem gadiem Šanhajā, Ķīnā, kur strādājusi par modes dizaina pasniedzēju prestižajā Raffles dizaina institūtā, kā arī veidojusi stila lapas un ilustrācijas starptautiskiem modes žurnāliem Elle, Vogue, torstarp sadarbojusies ar popdīvu Lady Gaga, Baiba atgriezusies Latvijā. Viņa aktīvi turpina darbu modes pasaulē un ar zīmolu Baiba Ladiga turpina sevi pieteikt Rīgas, Parīzes, Polijas modes nedēļās. Baibas radītie apģērbi atspoguļo interjera un pilsētvides elementus, tie izceļas ar apdrukām, īpaši radītiem ādas aksesuāriem un apaviem.

Arvien jauni, iedvesmojoši un pārsteigumu pilni stāsti jau nākamajā sarunu ciklā „Cepums ar slavenībuceturtdien, 3. decembrī plkst. 18:00 kafejnīcas „Silva” 2. stāvā.

Seko līdzi arī jaunumiem sociālajos tīklos: facebook.com/cepumsarslavenibu; draugiem.lv/cepumsarslavenibu un twitter: @Cepums Jelgava.

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē biedrība „Kultūras un mākslas centrs „NāTRE”” un Jelgavas bērnu un jauniešu centra „Junda” Jauniešu klubs sadarbībā ar kafejnīcu „Silva”. Pasākumu atbalsta – Jelgavas pilsētas dome un reklāmas drukas uzņēmums „212”.

 

BAIBA LADIGA – KOBAYASHI PAR MODI, DIZAINU UN DZĪVI ĶĪNĀ

Lai gan atgriezusies Latvijā lielā gaisa piesārņojuma dēļ, kas Ķīnā 500 reižu pārsniedz atļauto normu (starp citu, modes industrija ir lielākā piesārņotāja), dizainere stāsta, ka viņa gribētu Latvijas iedzīvotājus redzēt laimīgākus – pat nabadzīgākais ķīnietis vienmēr smaida. Tāpat viņai šeit pietrūkst tā dzīves ātruma, kas ir raksturīgs ķīniešiem – piemēram, ikdienā vietējie izmanto taksometrus par nelielu samaksu tāpat kā mēs autobusus. Drīzumā viņa atkal plāno uz neilgu laiku doties uz Ķīnu, lai meklētu iespējas pārdot savu kolekciju.

Par tikšanos ar Baibu sarunu ciklā “Cepums ar Slavenību” lasi te:
http://www.zz.lv/vietejas-zinas/jelgava/modes-dizainere-baiba-ladiga-kobajasi-apgerba-gatavosana-izmanto-visu-audumu-foto-208300

Saturs tiek aizsargāts.